Haber 7

Reynmen'in konser başı istediği ücret dudak uçuklattı!

'Reynmen' lakaplı Yusuf Aktaş'ın kendisi için gelen Yurtdışı konser tekliflerine karşılık tek bir şarkı için 130 bin TL istediği iddia edildi.
GİRİŞ 17.02.2019 12:30 Magazin
Metin Boyutu
Reynmen'in konser başı istediği ücret dudak uçuklattı!

'Reynmen' lakabıyla tanınan ünlü fenomen Yusuf Aktaş'ın 'Derdim Olsun' adlı şarkısı YouTube'da 112 milyon kere izlenerek rekor kırdı.

Yurt dışından konser vermesi için teklifler alan 'Reynmen'in tek bir şarkı söylemek için 130 bin TL istediği öne sürüldü. Reynmen 2 kişilik ekibini yanında isteyerek, uçak seyahatlerinde business-class biletini de şart koşuyor.

Yorumlar

13
 • misafirr

  9 ay önce Şikayet Et ya kim bu kardeşim ben merak ettim youtubede kaç milyon olmuş bir video şarkısını baktım bu ne ya hiç iyi olmadığı halde kim bunu yerlere göklere sığdırmıyor gerçekten normal bir kişi bile budan güzel söylüyor
  • #REYMENFAN

   5 ay önce Şikayet Et ben yerlere göklere sığdıramıyorum varmı bi diyeceğin abicim sevmiyosan sevme kardeşim insanların ekmeğiyle oynama sanane seven seviyo çekemiyosun
 • ay-yidız

  9 ay önce Şikayet Et Sonrada görme
  • İSİMSİZ

   5 ay önce Şikayet Et Çok biliyosan kendin yapsaydın 130 bin değil allah bilir kaç tl ye yapardın
 • Kirsehirli

  9 ay önce Şikayet Et Bu piyasa cok gördü sen gibisini...hepsi tükendi bitti...bir cogu türkü barlarda sarki söylüyo
  Toplam beğeni
 • Aklın sesi

  9 ay önce Şikayet Et Boş iş yapan insanları gündemden düşürün.Bu ülke Bilim,Fen ve Teknoloji adına çalışmayan insanları diskalifiye etmesi lazım.Soytarılık para etmesin.Topçu,hopçu,popçu boş iş soytarılık.Akıllanalım.Asgari ücret dışında kalanlar iş yapıyor muyum acaba? diye düşünsün.
  Toplam beğeni
  • BİR DOST

   5 ay önce Şikayet Et sen yap bilimi feni
 • Misafir

  9 ay önce Şikayet Et Son donemde moda oldu youtube de sacma sapan cocuklarin izleyecegi vjdeolar cekip abone ve begenini artiip kanalini buyut unlu ol. Sesin biraz iyise bir iki sarki patlat sanatci ol.
  Toplam beğeni
  • REYNMENNN

   5 ay önce Şikayet Et enes baturu seviyonuz ama küfür ediyo ediyo ona abaone oluyonuz reynmen küfür bile etmiyo çekemiyosunuz itiraf edin kıvırmayın
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.