Zalim İstanbul dizisinde büyük kavga! Set durdu çekimler iptal edildi

Kanal D'nin sezona geçtiğimiz hafta başlayan fakat reytinglerde istediğini elde edemeyen Zalim İstanbul dizisinin setinde kriz çıktı. Çekim ekibi arasında yaşanan kavga, setinde durmasına ve çekimlerin iptal edilmesine neden oldu.

GİRİŞ 07.04.2019 13:33 GÜNCELLEME 07.04.2019 13:38 Magazin
Zalim İstanbul dizisinde büyük kavga! Set durdu çekimler iptal edildi
Zalim İstanbul dizisinde büyük kavga! Set durdu çekimler iptal edildi

Kanal D'nin büyük bir iddia ile başlayan ancak reytinglerde şu anlık istediğini elde edemeyen yeni dizisi Zalim İstanbul'un setinde olay çıktı. Başrolünde Mine Tugay, Fikret Kuşkan ve Deniz Uğur'un yer aldığı dizi, sakat kalan yeğeni için mücadele eden bir amcanın hikayesini aktarıyor. Avşar Film imzası taşıyan dizinin önceki günlerde yapılan çekimlerinde kavga meydana geldi. Büyüyen kavga, setin durmasına ve çekimlerin iptal edilmesine neden oldu.

Zalim İstanbul

Medyatava'nın haberine göre; çekim sırasında dizinin yönetmeni Cevdet Mercan'ın ekibiyle, setin yapım ekibi arasında tartışma yaşandı. Zamanla sert sözlerin geçtiği bir kavga haline gelen olayda, Mercan'ın ekibinde yer alan yapım sorumlusu darp edildi. Setin kadın çalışanlarının arada kalmasıyla daha da kızışan kavga sonrası sete polis geldi. 

Öte yandan yönetmen Cevdet Mercan'ın ekibinin, daha önce de çalışma şartlarını beğenmedikleri gerekçesiyle Mehmed Bir Cihan Fatihi setinde de çekim durdurdukları belirtildi. 

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR