Haber 7

Reynmen (Yusuf Aktaş) kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Reynmen adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş, hem şarkıları hem de hayat hikayesiyle merak konusu oldu. Komedyen, senarist ve yapımcı Cem Yılmaz'ın kuzeninin oğlu olan Yusuf Aktaş kimdir? Kaç yaşında ve nerelidir? İşte Reynmen olarak tanınan Yusuf Aktaş'ın hayat hikayesi!
GİRİŞ 21.04.2019 12:24 Magazin
Metin Boyutu
Reynmen (Yusuf Aktaş) kimdir? Kaç yaşında? Nereli?

Ünlü komedyen Cem Yılmaz ile akraba olan, Reynmen takma adıyla tanınan fenomen Yusuf Aktaş'ın kim olduğu merak konusu oldu. Nereli olduğu ve yaşı merak edilen Reynmen'in hayatını derledik. İşte Reynmen Yusuf Aktaş'ın hayatı!

REYNMEN KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Reynmen

1995 yılında İstanbul'un Bağcılar ilçesinde doğdu. Liseyi açıköğretimle tamamlamıştır. Aslen Sivaslıdır. Annesinin adı Hasibe Yılmaz Aktaş'tır. Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde ön lisans eğitimi almaktadır. Vine uygulamasıyla sosyal medyaya adım atmış, Scorp adlı uygulamada çektiği videolarla fenomen olmuştur. Sonrasında YouTube üzerinden videolar yayınlamaya başlamıştır.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ile birlikte Sie Liegt in Meinen Armen şarkısına düet yapmıştır. Komedyen Cem Yılmaz ile Aktaş'ın annesi, dayı - hala çocuklarıdır. Annesinin kuzeni olan Cem Yılmaz ile de görüşmektedir.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.