Doğa Rutkay en büyük çılgınlığını açıkladı!

Ünlü oyuncu Doğa Rutkay, MomTalks 2019 bünyesindeki ‘İlham Veren Anneler’ etkinliğinde konuştu. İşte, Doğa Rutkay'ın açıklamaları...

GİRİŞ 22.01.2020 10:50 GÜNCELLEME 22.01.2020 11:06 Magazin
Doğa Rutkay en büyük çılgınlığını açıkladı!
Doğa Rutkay en büyük çılgınlığını açıkladı!

Güldür Güldür Show'un sevilen oyuncularından Doğa Rutkay, doğumdan bu yana ekranlarda boy gösteremese de sosyal medyayı aktif kullanıyor. Rutkay, sosyal medya hesabında takipçilerine yaptığı en büyük çılgınlığın ne olduğunu açıkladı.

Doğa Rutkay haberleri

“En çılgın ne yaptınız bugüne kadar Doğa hanım? sorusuna,"Eski alışkanlıklardan vazgeçilmiyor… Madonna benim için hep takip edilesi, konserleri muhakkak izlenesi biri oldu! Saçımı gelişi güzel topladım,eyelinerım bir facia ,ruju daha ne kadar taşırabilirdim? İki ayak bir papuç ansızın bilet bulunca, sırt çantamızı kaptığımız gibi geldik Lizbon’a! Astık boynumuza giriş kartlarımızı! Girdik salona! “Like a Prayer” da da bir güzel ağlamışım da afedersin , tüm salonla beraber gençliğimin çılgın rüzgarlarına! Ohh tüm yorgunluğa değdi! İyi ki de yapmışız! İstanbula dönüş uçağımda yazdım şimdi bu satırları. “En çılgın ne yaptınız bugüne kadar Doğa hanım?” sorusunun en sıkı cevabı bundan böyle budur!" yanıtını verdi.

TEKNOLOJİDEN UZAK BİR ANNEYİM!

10 ay önce ikizlerini kucağına alan ve annelik üzerine anlamlı konuşmalar ve yorumlar yapan Doğa Rutkay, sosyal medyada paylaşımlarıyla ilgi çeken ünlü isimlerden biri oldu. Eşi Kerimcan Kamal ve ikizleriyle birlikte çekildiği mutlu kareleri takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Rutkay, ‘İlham Veren Anneler’ etkinliğinde konuştu.

Doğa Rutkay haberleri

İkiz çocuk annesi olan Doğa Rutkay, “İçten, samimi, şeffaf ama çok da kurallarına bağlı bir anneyim. Teknolojiden uzağız. Bildikleri tek şey, çok sevildikleri ve doğanın içinde oldukları” açıklamasında bulundu.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR