Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil vasiyetini yazdırdı!

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, bir süredir tedavi gördüğü hastanede avukatı aracılığıyla vasiyetini yazdırdı.

GİRİŞ 31.12.2019 11:06 GÜNCELLEME 08.02.2020 21:26 Magazin
Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil vasiyetini yazdırdı!
Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil vasiyetini yazdırdı!

Bir süredir tedavi gören sanatçı Mehmet Ali Erbil, avukatını hastaneye çağırarak vasiyetini hazırlattı. Erbil, hazırlanan vasiyete imzasını attı.

mehmet ali erbil vasiyet

YENİDEN SİNEMADA

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, oyunculuk kariyerinde en son Türk Malı dizisine imza atmıştı. Uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden sanatçı, Hababam Sınıfı Yaz Oyunları filminin tanıtımında görüldü. Bu durum, seyirciyi heyecanlandırdı. Bazı kişiler Erbil'in başarılı oyunculuğunun da etkisiyle duygulandıklarını dile getirdiler.

mehmet ali erbil son hali

HASTANEDE TEDAVİ GÖRÜYOR

Tam 258 gün süren yaşam mücadelesinin ardından taburcu olan ve geçtiğimiz günlerde kameralar karşısına geçen sanatçı Mehmet Ali Erbil, yeniden hastaneye kaldırıldı. Apar topar Maslak'taki özel bir hastaneye götürülen Erbil'in hastaneye sedyeyle geldiği belirtilirken, sağlık durumu hakkında bir açıklama yapılmamıştı. 1 hafta kadar yoğun bakımda kalan sanatçı, buradaki tedavisinin ardından normal odaya çıkarılmıştı.

'SAĞLIK VE NEŞE DİLİYORUM'

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, uzun süredir yoğun bakımda tedavi görüyordu. Eski sağlığına geri kavuşan Erbil, evinden sağlığı hakkında açıklamalarda bulundu. Sanatçı, 'İlk defa yeni yılda evdeydim. 2019'da hastanede, diğer yıllarda işteydim. Torunum doğdu, arka arkaya çıktık hastaneden. Önce sağlık sonra neşe, mutluluk en son para diliyorum.' ifadelerini kullandı.

KIZ TORUNU OLDU

Mehmet Ali Erbil ve Muhsine Şehnaz Kamiloğlu'nun evliliğinden dünyaya gelen Sezin Erbil, bir kız bebek dünyaya getirdi. 2 gün önce taburcu olan sanatçı Mehmet Ali Erbil, ilk kez dede olmanın sevincini yaşadı. Erbil'in torununun adı Elisa oldu.

mehmet ali erbil kızı

ERBİL'İN SON DURUMU!

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, uzun süredir hastanede devam eden tedavisini tamamladı. Eve çıkan Erbil'in sağlık durumu iyi.

SOSYAL MEDYADA FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, son halini paylaşmıştı. Erbil, gülümseyen yüzüyle hayranlarını ve dostlarını sevindirmişti.

mehmet ali erbil son hali

MASRAFLARINI SİGORTA KARŞILAMIYOR

Ünlü oyuncu Seray Sever, halen daha hastanede tedavi gören sanatçı Mehmet Ali Erbil hakkında açıklamalarda bulundu. Sever, Erbil'in hastane masrafları için ayda 100 bin TL - 150 bin TL ödediğini açıkladı. Sever'in verdiği bilgiler tam olarak şöyle:

"Geçen hafta ziyarete gittim. 2-3 gün hiç yemek yiyememiş. Ben gittiğimde hapur hupur yemek yiyordu. 'Şimdi döner gelecek' diyordu, toparlamıştı. Bu arada artık sigortası da işlemiyor, sigortası bir önceki hastalığında geçerliymiş. Ayda 100-150 bin TL ödüyor hastaneye."

KIZ KARDEŞİNDEN AÇIKLAMA

Oyuncu Mehmet Ali Erbil, bir süredir hastanede tedavi görüyordu. İki beyin damarı da tıkalı olan Erbil ile ilgili açıklama, kız kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Erbil, şu açıklamayı yaptı:

"Ağabeyimin fizik tedavisi devam ediyor. Diğer rehabilitasyon tedavilerinin yapılması adına hastanedeki odasına alındı. Yoğun bakımdan çıkmış olmasına rağmen hastaneden ne zaman taburcu olacağı konusunda şimdilik bir şey söyleyemem. Sezin de babasına yakın olabilmek adına doğumu onun yattığı hastanede yapacak. Sezin böylelikle torunu ile dedesini bir araya getirebilecek."

DOĞUMU BABASININ YANINDA

İki beyin damarının tıkanması sebebiyle hastaneye kaldırılan ve yoğun bakımda tedavisi süren Mehmet Ali Erbil ile ilgili olarak yeni bir paylaşım yapıldı. Kızı Sezin Erbil, kendi fotoğrafının altına, babasıyla ilgili duygularını aktardı. Erbil'in açıklaması şu şekilde:

 "Çok şükür 37.haftaya girdim. Karnımda kızım var diye babama daha az ağlamaya çalışarak geçiyor günlerim. Hamdolsun babam çok güçlü bunu da yener diyorum. Allah izin verirse normal doğum için bekliyorum, kızımı sağlıkla kucağımıza almak en büyük dileğim. Doğumum; babamın kaldığı hastanede olacak, kızımı dedesinin odasına götüreceğim inşallah. Hem küçükler büyüklere giderler öğrensin kızım. Çok soran olmuş hamilelikte 20 kilo aldım, doktorum biraz kızıyor ama dikkat edecek gücü kendimde bulamadım, siz beni örnek almayın."

İŞTE O PAYLAŞIM;

sezin erbil instagram

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

Yaklaşık 15 gündür hastanede yatan sanatçı Mehmet Ali Erbil hakkında, doktoru Jan Klod Kayuka tarafından bir açıklama geldi. Kayuka, “Baş ağrıları daha da hafifledi ve tedavisi devam ediyor. İnşallah haftaya hastaneden çıkabilir.” açıklamasında bulundu.

SEZİN ERBİL'DEN PAYLAŞIM

Sezin Erbil, yoğun bakımda tedavi gören babası Mehmet Ali Erbil için bir paylaşımda bulundu. Erbil, "Sen benim gözümde gerçek bir kahramansın babam. Senin çektiklerini başkası çekse isyan ederdi." paylaşımında bulundu.

İŞTE O PAYLAŞIM;

sezin erbil

DOKTORUNDAN AÇIKLAMA

Sanatçı Mehmet Ali Erbil’in doktoru Jan Klod Kayuka'dan açıklama geldi. Kayuka, Erbil'in ameliyat olacağı iddialarıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Mehmet Ali Bey’in ameliyat olması gibi bir durum şu an söz konusu değil. Toplardamar sisteminde iki noktada pıhtı var. Bu da aşırı baş ağrısı yapıyor. Ağrısını ve pıhtılaşmayı önleyen tedavi süreci devam ediyor. İki gün önce de kaçış sendromu hastalığıyla ilgili ilaçlar aldı. Şu anda durumunda bir değişiklik yok. Bu tür haberler ailesini çok yıpratıyor. Biraz daha hassasiyet lütfen.”

NE OLMUŞTU?

Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil'den yeni bir haber geldi. Erbil, bugün ameliyat olacak. Sanatçının omuriliğinden sıvı alınacak.

KIZ KARDEŞİNDEN AÇIKLAMA

Ünlü sanatçı Mehmet Ali Erbil, beyninde oluşan tıkanıklık gerekçesiyle hastaneye kaldırıldı. Son anda yetiştirilen sanatçı hakkında ilk açıklama, profesör kız kardeşi Yeşim Erbil'den geldi. Erbil, abisinin doktor gözetiminde olduğunu ve beyninde kan akımının yavaş ilerlediğini söyledi.

CANLI YAYINA ÇIKIP AĞLAMIŞTI

Ünlü oyuncu Mehmet Ali Erbil, aylar süren yoğun bakım tedavisinin ardından ilk kez bir canlı yayına çıktı. 2. Sayfa adlı magazin programına katılan Erbil, tedavi süreci ve sonrasını, gözyaşları içerisinde anlattı. İşte Erbil'in açıklamalarından satır başları:

mehmet ali erbil

'Şanslıyım ki hiç hatırlamıyorum o süreci. Neler yaşamışım, bilmiyorum. film gibi. Yoğun bakımdan çıkıp, normal odaya geçtiğimde hiçbir yerim oynamıyordu. İlk parmağım oynadığında, 'Allah'ım çok şükür' dedim.' Biraz sol ayağımda kopukluk var. Doktorlar 'eninde sonunda yürüyeceksin' dediler.'

'Ambulans gelmiş, acile götürmüşler. Doktor 'Ben bunu toparlayacağım 3 günde çıkacaksınız' demiş. Sonra bir şey batıyor bana. Doktor iğne yapıyor. Ağrı geçmiyor. Parçalı kırık olunca her şeye batmış. İlk akciğere batmış, onu kurtarmışlar, böbreklere zarar vermiş. diyalize bağlamışlar beni. Bir gecede iki kez ameliyat etmişler beni.'

mehmet ali erbil kimdir

'Kaçış sendromunu tetikledi. Yürüyememem o yüzden kaynaklanıyor. Ayağa kalkacağıma hiç inanmıyordum. Kardeşime ve eski eşime, 'Böyle bir durum olacaksa benim fişimi çekin.' dedim.'

'Her şey insan için. O banyoda 5 kez benzer kaza atlattım. Daha önce hiç düşmedim. Çünkü dengeliyimdir.'

'AYLAR SONRA BOĞAZ TURUNDA'

253 gün boyunca yoğun bakımda tedavi gören sanatçı Mehmet Ali Erbil, normal hayata karışmaya başladı. Aylar sonra ilk kez denize açılan Erbil, dostlarıyla bir boğaz turu gerçekleştirdi. Erbil, mutlu halleriyle dikkat çekti.

mehmet ali erbil haberleri

Sanatçının hastaneden çıkmadan önceki son durumunu kızı Yasmin Erbil, "Babam hastanedeki son günlerini geçiriyor. Önümüzdeki günlerde nasipse artık evde olacak. Durumu çok çok iyi. Bir kez daha bu zor zamanlarda bizimle beraber olan herkese çok teşekkür ediyorum." sözleriyle açıklamıştı.

mehmet ali erbil yasmin erbil

ETİKETLER

YORUMLAR 34 TÜMÜ
 • Almanyadan Mehmet 2 hafta önce Şikayet Et
  Çoluk çocuğun ağzına argo laflar yerleştirdiği için hakkımı helal etmiyorum
  Cevapla
 • Emre anka 2 hafta önce Şikayet Et
  Allah rızası için bu adamla ilgili haberler yapmayın. Bu adamın vatana millete ne faydası oldu. İyileşse ders mi alacak!!!
  Cevapla
 • Mahfuz Ateş 1 ay önce Şikayet Et
  Allah açil şifalar versin inşallah sağlığına kavuşur belki kimse bilmez ama Mehmet Ali Erbil çok hayır sever bir adamdır Allah razı olsun
  Cevapla
 • martli 1 ay önce Şikayet Et
  kimileri ders alir alnini secdeye koyar.. kimileri firsatini bulunca eskiye geri döner..
  Cevapla
 • Levrok 1 ay önce Şikayet Et
  kolay degil be aga.
  Cevapla
 • mert 1 ay önce Şikayet Et
  insanalemi icin anlayana büyük ders neyimdegil neolacagim düsüncesiyle yasamak gerekiyor,bütün hasta insanlarin hepsine acil sifalar dilegiyle.
  Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR