Haber 7

Kurban Bayramı hakkında tweet atan Metin Uca sosyal medyada rezil oldu

Sunucu Metin Uca, mübarek Kurban Bayramı'nda gerçekleştirilen kurban ibadeti hakkında saçma sözlerin yazılı olduğu bir tweet attı. Uca'nın çirkinliğini sosyal medya fenomeni Ruling ortaya çıkardı.
GİRİŞ 14.08.2019 10:42 Magazin
Metin Boyutu
Kurban Bayramı hakkında tweet atan Metin Uca sosyal medyada rezil oldu

Sunucu Metin Uca, Kurban ibadeti hakkında, kurban kesimi yapmayacağını ve yalnızca bağış yapacağını çirkin sözlerle duyurdu. Sosyal medya fenomeni Ruling, Uca'nın açıklamasının sahteliğini ortaya çıkardı.

Ruling, kebapçıya gidip et yiyen ve bu anlarını büyük bir iştahla Instagram hesabından paylaşan Uca'nın bu fotoğraf paylaşımlarını ve tweetini, 'Tamam Metin abi' şeklindeki alaysamalı ifadeyle ifşa etti.

İŞTE O PAYLAŞIM;

ruling metin uca

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Yorumlar

9
 • Songül

  3 ay önce Şikayet Et Bağışlıycakmış...sanki bağışlayınca kesilmiycekmiymiş.......yediği etler saksıdamı yetişiyormuş acsba...birde eski uygarlık demezmi
  Toplam beğeni
 • ülkem benim

  3 ay önce Şikayet Et cahil cuhela . sen kimsin de Allah'ın hükmüne laf atıyorsun be. lüks lokantalarda etleri mideye indirip sonrada kurbana laf atarsınız. İslam düşmanları düşmanımdır.
  Toplam beğeni
 • Bir Dost

  3 ay önce Şikayet Et Bu zihniyet nedense topyekün kurban bayramında çok bi yardımsever oluyorlar. Tabiri caizse hepsinin birden yardımı geliyor. Yahu diğer günler çuvala mı girdi ? Yapın yapabildiğiniz kadar yardımınızı. Ama benim, bizim kurban bayramımıza ilişmeyin. Diğer günler Nusretin mekanında homini gırtlak sığır yersiniz, Kurban bayramı gelince hepiniz veceteryan ve yardımsever kesilirsiniz. İki yüzlü yobazlar.
  Toplam beğeni
 • ugur btn

  3 ay önce Şikayet Et Zeka fakiri medya monky si
  Toplam beğeni
 • Murat

  3 ay önce Şikayet Et Bu tür insanların (insan söz gelimi) çok sesi çıkmaya başladı... Özellikle ateistlerin, din düşmanlarının ve lgbt'lerin bunlar bu cesareti kimden alıyor..?
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.