Büyük beden Ashley Graham anne oldu!

Büyük beden manken Ashley Graham, bebeğinin cinsiyetini söylemesiyle gündeme gelmişti. Graham, 18 Ocak'ta sosyal medya hesabından doğumun gerçekleştirdiğini duyurdu.

GİRİŞ 22.01.2020 11:09 GÜNCELLEME 22.01.2020 11:28 Magazin
Büyük beden Ashley Graham anne oldu!
Büyük beden Ashley Graham anne oldu!

32 yaşındaki büyük beden model, 18 Ocak saat 18:00'da Instagram hesabından açıklama yaparak bir oğlu olduğunu hayranlarına müjdeledi. İşte, ünlü mankenin o paylaşımı...

 Ashley Graham doğum yaptı

İŞTE HEYECANLANDIRAN O PAYLAŞIM;

Ashley Graham doğum yaptı

 “Cumartesi akşamı 18.00’da hayatımız değişti. Herkesin bu olağanüstü süreçte desteği ve ilgisi için teşekkür ederim" paylaşımı ile doğum gerçekleştiğini takipçilerine duyurdu.

BEBEĞİNİN CİNSİYETİNİ AÇIKLADI!

Büyük beden manken olarak üne kavuşan Ashley Graham, hamile olduğunu duyurmasının ardından katıldığı bir programda bebeğinin cinsiyetini açıklamayı reddetmişti. Takipçileri tarafından sosyal medyada tepki gören manken Graham, geçenlerde çıktığı televizyon programında bir oğlu olacağını ve tahmini doğumun Ocak ayında gerçekleşeceğini açıkladı.

Ashley Graham

NE OLMUŞTU?

Son zamanların sevilen büyük beden mankeni Ashley Graham, sosyal medyada hamile olduğunu açıkladıktan sonra takipçileriyle özel hayatına dair paylaşımları paylaşmaya devam etmişti. Geçen günlerde Today adlı bir televizyon programına katılmak için New York'a giden Gram,bebeğinin cinsiyeti ile alakalı sorulara önce Bilmiyorum dedi sonra tepki gösterdi.Ünlü modelin verdiği bu tepki sosyal medyada tuhaf karşılandı.

Ashley Graham

Bebeği doğana kadar cinsiyetinin sadece kendisini ve eşini ilgilendirdiğini söyleyen Graham'ın bu sert tepkisi oldukça konuşulacak.

Ashley Graham haberleri

HAMİLE OLDUĞUNU DUYURMUŞTU!

Amerikalı 31 yaşındaki büyük beden model Ashley Graham, Instagram hesabından hamile olduğu haberini sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine duyurdu. 9 yıldır evli olduğu eşi Justin Ervin'in ile paylaştığı karelerde gülücükler saçan Graham, hayranlarını da sevindirdi.

İŞTE O KARE;

ETİKETLER

YORUMLAR 1
  • mir 1 ay önce Şikayet Et
    tabi zenci olur..
    Cevapla

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR