Erkan Kolçak Köstendil'den Hollanda'ya 3.5 milyon TL'lik çocuk yatırımı!

Çukur dizisinde Vartolu karakterini canlandıran oyuncu Erkan Kolçak Köstendil ile kendisi gibi oyuncu olan eşi Cansu Tosun, ilk kez anne-baba olma mutluluğunu yaşıyorlar. Çiftin, doğacak çocuklarına koyacakları isim belli olmuştu. Köstendil, çocuğunun aynı zamanda Hollanda vatandaşı olmasını istediği için buradan 3.5 milyon TL'ye bir ev satın aldı.

GİRİŞ 27.01.2020 09:21 GÜNCELLEME 27.01.2020 09:25 Magazin
Erkan Kolçak Köstendil'den Hollanda'ya 3.5 milyon TL'lik çocuk yatırımı!
Erkan Kolçak Köstendil'den Hollanda'ya 3.5 milyon TL'lik çocuk yatırımı!

Yakın zamanda evlatlarını kucaklarına almaya hazırlanan Erkan Kolçak Köstendil ve Cansu Tosun, çocukları için bir karar aldı. Türkiye'de doğum yapmak isteyen Tosun, eşi ile beraber Hollanda'dan 3.5 milyon TL'ye bir ev almaya karar verdi. Çiftin evi alma sebepleri, çocuklarını hem Türkiye hem de Hollanda'da büyümesini istemeleri.

İSMİ MARSEL OLACAK

Tam 1.5 yıl önce evlenen oyuncular Erkan Kolçak Köstendil ile Cansu Tosun, bebek sevinci yaşıyorlar. Cansu Tosun'un, 3.5 aylık hamile olduğu öğrenildi. Çift çocuklarına, Marsel adını koyacak. Cansu Tosun herhangi bir projede yer almazken, Kolçak Köstendil 3 sezondur Çukur dizisinde rol alıyor.

erkan kolçak köstendil cansu tosun

Bebek haberini şimdilik yalnızca aileleriyle ve yakın çevreleriyle paylaşan çiftin, oldukça heyecanlı ve mutlu oldukları belirtiliyor.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR