Haber 7

Kanatsız Kuşlar 16.bölüm fragmanı! Muzaffer, Emre'nin oğlu olduğunu öğreniyor!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kanatsız Kuşlar 15.bölümü yine nefes kesti. Nefise, Emre'yi düştüğü zor durumdan kurtarmak için hakkındaki şok gerçeği Muzaffer'e anlatacak mı? Seyirciyi ekrana kilitleyen Kanatsız Kuşlar 15.bölümün hemen ardından, merakla beklenen Kanatsız Kuşlar 16.bölüm fragmanı da yayınlandı...
GİRİŞ 05.10.2017 16:54 Medya
Metin Boyutu
Kanatsız Kuşlar 16.bölüm fragmanı! Muzaffer, Emre'nin oğlu olduğunu öğreniyor!

Bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesi Kanatsız Kuşlar son bölümde; Mert'in kaçırılmasından dolayı Emre'yi suçlayan Muzaffer, bütün çocukları evden kovar. Söylediği yalanlar ortasında sıkışıp kalan Nefise için bir darbe de Emre'nin gerçek babasının Muzaffer olduğunu öğrenmesi olur. Peki, Kanatsız Kuşlar gelecek bölümde Nefise tüm gerçekleri açıklayacak mı? İşte, merakla beklenen Kanatsız Kuşlar 16.bölüm fragmanı...

Kanatsız Kuşlar 16.bölüm fragmanı:

Kanatsız Kuşlar 16.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Başrollerinde Melis Tüzüngüç, Ümit Kantarcılar, Deniz Bolışık ve Fatih Al'ın yer aldığı Kanatsız Kuşlar 16.bölüm 5 Ekim Perşembe akşamı saat 20.00'de ATV ekranlarında olacak.

Kanatsız Kuşlar son bölümde neler oldu? Kanatsız Kuşlar 15.bölüm özeti...

kanatsız kuşlar son bölüm

Çocuklar evden gidiyor

Oğlu Mert'in kaçıranlar arasında Emre'nin de olduğunu öğrenen Muzaffer, bütün çocukların derhal evden kovulmasına karar verir. Bu kararın bildirilmesini de bizzat Nefise'nin yapmasını ister. Çocuklara onun yüz verdiğini düşünmektedir.

Nefise, Emre'den şikayetçi olunmaması sözüne karşılık çocuklarını villadan kovmakla karşı karşıya gelir. Bu zor karar herkesi bir tarafa savururken, Muzaffer sözünü tutmaz. Öte yandan Emre'nin Muzaffer'in öz oğlu olduğu gerçeği, Nefise'ye büyük çelişkiler yaşatmaktadır.

Emre'nin kurtulması için tek umut Mert'in konuşmasıdır. Ancak olayın travmasını yaşayan Mert, suskunluğa gömülür. Kardeşi hapse düşmesin diye çırpınan Zeynep, yine Onur'un yardımına ihtiyaç duyar. Onur'un ise ağabeyini ikna etmesi neredeyse imkansızdır.

Kanatsız Kuşlar 15.bölüm izle!

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.