Haber 7

Kanatsız Kuşlar 28. yeni bölüm ATV! Muzaffer'den Nefise'ye çok özel teklif!

Kanatsız Kuşlar dizisi, sürprizlerle dolu 28. yeni bölümüyle 28 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Kanatsız Kuşlar dizisinin yayınlanacak yepyeni bölüme Muzaffer ve Nefise'nin sahneleri damga vuracak. Koliba Film imzalı, yönetmenliğini Kemal Uzun'un yaptığı, baş rollerini Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı ve Deniz Bolışık’ın üstlendiği Kanatsız Kuşlar dizisinin ekranlara taşınacak 28. yeni bölümünde neler yaşanacak?
GİRİŞ 28.12.2017 14:08 MEDYA
Metin Boyutu
Kanatsız Kuşlar 28. yeni bölüm ATV! Muzaffer'den Nefise'ye çok özel teklif!

kKanatsız Kuşlar dizisi, ATV ekranlarında 28 Aralık Perşembe günü itibariyle 28. yeni bölümüyle izleyicisinin karşısına geçecek. Kanatsız Kuşlar dizisinin yeni bölümünün ekranlara taşınmasının öncesinde 1. ve 2. fragmanları da yayınlandı. Kanatsız Kuşlar dizisinin bu hafta yayınlanacak 28. yeni bölümünde; Muzaffer'in Nefise'ye karşı duyduğu kıskançlığı giderek en üst seviyelere tırmanacak. Nefise'nin başka bir adamla görüşmesini istemeyen Muzaffer, Nefise'nin özellikle aynı kişiyle görüşmesini devam ettirmesinin ardından ona çok sert uyarılarda bulunacak. Diğer yandan, Nefise'yle aralarını düzeltmek için fırsat kollayan Muzaffer, Mert'in desteğiyle Aysun'u yemeğe davet edecek ve yemek sırasında Nefise'ye çok özel bir teklifte bulunacak. Kanatsız Kuşlar dizisinin bu hafta ATV ekranlarına gelecek yeni bölümünde izleyicisini hangi gelişmeler bekliyor?

KANATSIZ KUŞLAR 28. YENİ BÖLÜM FOX TV'DEN İZLEMEK İÇİN TIKLA!

kanatsız

KANATSIZ KUŞLAR 28. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kanatsız Kuşlar, 28. yeni bölümüyle 28 Aralık Perşembe günü saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanacak.

kanatsız

KANATSIZ KUŞLAR 28. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ahmet'in gerçeği itiraf etmesini sağlamak için Zeynep'in yaptığı hamle, şok edici bir şekilde sonuçlanır. Muzaffer ise Nefise ile arasını düzeltebilmenin bir yolunu aramaktadır. Mert'in desteğiyle Nefise ile Aysun'u yemeğe çağırır. Bu yemek sırasında Nefise'ye özel bir teklifte bulunur. Tuba, evden gönderilmek üzeredir artık.

Acilen yeni bir plan yapması gerektiğini düşünürken beklediği fırsat ayağına gelmiştir. Onur, Zeynep'e tavır gösterdiği için pişmandır. Bunun üzerine, bir de sevdiği kızın başına gelen talihsizliği öğrenince bunun hesabını sormak üzere harekete geçer.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hastanede zor saatler geçiren Aysun, kendine gelebilecek midir? Olay kendi teknesinde gerçekleştiği için yardım etmeye çabalayan Kemal, Muzaffer ile karşı karşıya gelir. Bu sırada Aysun'un rahatsızlığının nedenini öğrenen Kemal, duyduklarına inanamaz. Bu olayın sorumlusunun kızı olabileceği hiç aklına gelmemiştir. Öte yandan Nefise'nin Mert için yaptığı fedakarlıklardan oldukça etkilenen Muzaffer, kendisi de Nefise'nin çocuklarına yakın olmaya çalışır.

Ancak Kemal, daha atak davranmıştır ve o da Nefise'nin çocuklarının kalplerini kazanmaya kararlıdır. Mert'in annesine olan özlemini bilen Tuba, zavallı çocuğun zaafını kendi lehine kullanmaya çekinmez. Şirketin yeni ortağı Muzaffer ile tanışmıştır. Hem Muzaffer hem de Zerrin bu yeni ortağı çok sever.

Zeynep ise bu kişinin Ahmet olduğuna Onur'dan başka kimseyi inandıramayınca, gizli bir takibe başlar. Onur'dan habersizce kalkıştığı bu takibin sonunda şok edici bir gerçekle karşılaşır. Adeta çıldıran Zeynep'in gözü dönmüştür.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.