Haber 7

Diriliş Ertuğrul'dan hayranlarını üzecek haber

TRT ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul'dan hayranlarına üzecek haber geldi.
GİRİŞ 02.01.2018 23:11 MEDYA
Metin Boyutu
Diriliş Ertuğrul'dan hayranlarını üzecek haber

Diriliş Ertuğrul'un merakla beklenen yeni bölümü 101. bölüm bu hafta yayınlamayacak. TRT'den yapılan açıklamaya göre 101. bölün 10 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak.

İşte TRT'nin yaptığı yazılı açıklama:

Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş "Ertuğrul", siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.

 

Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız.

Diriliş "Ertuğrul" yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.

Yorumlar

113
 • 4343

  11 ay önce Şikayet Et Bitirin dirilişi, Başlatın KURULUŞ OSMANı, her padişah 1 yıl sürsün. Cuma günleri erken başlasın çocuklarda ders olarak izlesin.
 • amed

  11 ay önce Şikayet Et dizide, günümüz olaylarınada bazen arada atıfta bulunduklarından halkı biliçlendirdiği için ara vermeden devam etmesi daha iyidir. Bir hafta ara vere eklerine dizi süresi kısılsın.Mesela 90 dk yeterli.
 • Temel Duran YILDIRIM

  11 ay önce Şikayet Et Olumsuz hava koşulları, kostüm çadırında yangın ve son olarak Noel nedeniyle Diriliş Ertuğrul'un 101.bölümü 10 Ocak'ta yayınlanacak.Şu saydığınız bahaneleri ecdadımız duysa sizi tekme tokat döverdi..
  Toplam beğeni
 • mehmet

  11 ay önce Şikayet Et kardesim payitahti izleyin...bence cok daha guzel ve iyi...ertugrul civitmaya basladi...adami on defa öldürüp dirilttiler..tarihmi bu simdi..
  Toplam beğeni
 • turan ccc

  11 ay önce Şikayet Et olabilir can sağlığı olsun olsa iyi olurdu sağlık olsun orada kiler de insan robot değil isteyen izler istemeyen izlemez
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.