Haber 7

Kanatsız Kuşlar 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm ATV!

ATV ekranlarının başarılı ve adından söz ettiren projelerinden olan Kanatsız Kuşlar dizisi, 11 Ocak Perşembe akşamı nefes kesen bir 29. yeni bölümle izleyicisinin karşısına geçti. Kanatsız Kuşlar dizisinin ekranlara taşınan 29. bölüm sonrasında, Kanatsız Kuşlar dizisinin 30. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Peki, Kanatsız Kuşlar 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
GİRİŞ 12.01.2018 22:59 MEDYA
Metin Boyutu
Kanatsız Kuşlar 30. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölüm ATV!

Kanatsız Kuşlar dizisi, her hafta ayrı bir heyecana sahne olmaya, izleyicileri yepyeni sürprizlerle karşılamaya devam ediyor. Sevilen ve büyük bir ilgiyle izlenen Kanatsız Kuşlar dizisinin 29. yeni bölümü ATV ekranlarında yayınlandı. Kanatsız Kuşlar dizisinin bu hafta ekranlara gelen son bölümünde, Zeynep ve Onur'un aldıkları evlilik kararını açıklamaları damgasını vurdu. Öte yandan Kemal, Nefise'nin peşine düşerek ona iş teklifi sundu ve Nefise ise geçici olmak şartıyla iş teklifini geri çevirmedi. Kanatsız Kuşlar 29. bölüm sonrasında yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak konusu haline geldi. Kanatsız Kuşlar dizisinin tutkunları, ''Kanatsız Kuşlar 30. bölüm fragmanı yayınlandı mı?, Kanatsız Kuşlar dizisinin 30. bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kanatsız Kuşlar 30. yeni bölümde neler yaşanacak?'' şeklinde sorgulamalarını sürdürüyor. İşte, Kanatsız Kuşlar dizisiyle ilgili en yeni gelişmeler...

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜM ATV'DEN İZLEMEK İÇİN TIKLA!

kanatsız kuşlar 29. bölüm ile ilgili görsel sonucu

KANATSIZ KUŞLAR 30. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kanatsız Kuşlar dizisinin 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı, ancak yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğine ekleyeceğiz.

KANATSIZ KUŞLAR 30. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Kanatsız Kuşlar dizisi 30. yeni bölümüyle 18 Ocak Perşembe günü saat 20:00'da ATV ekranlarında yayınlanacak.

kanatsız

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Nefise, Kemal'den gelen iş teklifini geçici olmak şartıyla kabul etmek zorunda kalmıştır.

Muzaffer ise bu olay karşısında Kemal'in niyetini iyice anlar ve beklenmedik bir şekilde Kemal'in karşına dikilir. Talat'ın kurduğu yeni oyunda ise, hedefte Cemre vardır. Ahmet'in Cemre'yi etkilemesini ve Zeynep'i derinden yaralamasını ister.

Muzaffer çocuklarıyla birlikte mutlu bir aile olarak villada yaşayabileceklerini Nefise'ye söylediğinde, aşılmayan önemli bir engel yüzünden yeni bir çıkmaza girerler. Birlikte bunun da üstesinden gelebilecekler midir?

Diğer tarafta, Kemal de boş durmamaktadır ve Nefise'nin büyük sırrının peşindedir.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.