Haber 7

Kadın dizisi final mi yapıyor? İşte, final iddialarının sebebi...

Fox TV'nin ekranlarda fırtına gibi esen dizisi Kadın'ın final yapacağı iddia edildi. Salı günleri yayınlanan ve günün en iddialı dizilerini reytinglerde geride bırakan Kadın dizisinin gelecek sezon final yapacağı söyleniyor. Peki, Kadın dizisi neden bitiyor? İşte, Kadın dizisi hakkında çıkan final iddialarının sebebi
GİRİŞ 17.04.2018 14:52 MEDYA
Metin Boyutu
Kadın dizisi final mi yapıyor? İşte, final iddialarının sebebi...

Fox TV ekranlarının beğeniyle izlenen ve her hafta aldığı hatırı sayılır reytinglerle adından söz ettiren Kadın dizisinin gelecek sezon final yapacağı iddiası ortaya atıldı. Başrollerinde Özge Özpirinçci, Bennu Yıldırımlar ve Caner Cindoruk'un yer aldığı Kadın dizisi hakkında çıkan final iddialarının nedeni dizinin uyarlandığı Japonya yapımı "Woman" dizisinin kısa ömürlü olması. Peki, yabancı Woman dizisinin Türkiye uyarlaması olan Kadın dizisi final yapacak mı? İşte, Kadın dizisi hakkında ortaya atılan final iddiaları ve asıl sebebi...

KADIN DİZİSİ FİNAL Mİ YAPIYOR?

 

Fox TV'nin Disney grubuna satılması birçok yapımın sona ermesine ve yakında da daha birçok yapımın final iddiası ile karşı karşıya kalmasına neden oldu. Fox ekranlarında yayınlanan yapımların bu satış nedeni ile finale gideceği söylense de Kadın dizisinde durum çok daha farklı. Kadın dizisi hakkında ortaya çıkan final iddialarının asıl sebebi dizinin orijinal yapımı olan "Woman" dizisi. Türkiye uyarlaması "Kadın" ismi ile yayınlanan dizinin Japonya yapımı "Woman" gerçekte yalnızca 11 bölüm olarak yayınlanmış. Bu durumda Kadın dizisinin de hikayenin tükenmesi ve yahut senaryonun kısırlaşması nedeniyle final yapması bekleniyor.

KADIN NE ZAMAN FİNAL YAPACAK?

Kadın dizisi hakkında çıkan final iddialarına yönelik, kanal yönetimi ve dizi yapımcısından herhangi bir resmi açıklama gelmedi. Kadın finaline dair herhangi bir açıklama geldiği vakit haberimizde yer alacaktır.

BİRÇOK UYARLAMA DİZİ ANİDEN BİTTİ

Orjinalinde kısa olup bizde uzun uzadıya yayınlanan uyarlama dizilerin birçoğu gerçek senaryodan sapması yahut hikayenin kısırlaşması nedeniyle aniden sona erdi. Kore yapımı dizilerden uyarlanan ve ilk etapta büyük yankı uyandıran Kalp Atışı, Seviyor Sevmiyor gibi diziler tükenen hikayeleri nedeniyle final yapmak mecburiyetinde kalmışlardı. Bir diğer erken final ile karşı karşıya kalan dizi de başrolünü Beren Saat'in oynadığı İntikam dizisiydi. 

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.