Haber 7

İsmail Küçükkaya canlı yayında Bozkurt yaptı! "Cumhurbaşkanı yapınca..."

Fox TV sunucusu İsmail Küçükkaya Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bozkurt işareti yapmasının manşet haberi olduğunu belirtelerek, gazeteleri eleştirdi.
GİRİŞ 13.03.2018 09:43 MEDYA
Metin Boyutu
İsmail Küçükkaya canlı yayında Bozkurt yaptı! "Cumhurbaşkanı yapınca..."

FOX TV canlı yayınında Çalar Saat programıyla izleyicilerle buluşan İsmail Küçükkaya, gazete manşetlerini değerlendirdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Mersin'de Bozkurt işareti yaptığını hatırlatan Küçükkaya, bunun hiçbir gazetede manşet haberi olmadığına dikkat çekti.

 

 

Erdoğan'ın Bozkurt işareti yapmasının manşet haberi olması gerektiğini savunan İsmail Küçükkaya, gazeteleri bu tutumları nedeniyle eleştirdi.

"BEN YAPARSAM MANŞET OLMAZ"

FOX spikeri bu sözlerinden sonra Bozkurt işareti yaparak, "Bunu ben yapıyorsam manşet olmaz ancak Cumhurbaşkanı yapıyorsa manşet haberidir bu" diye konuştu.

Yorumlar

33
 • onur

  9 ay önce Şikayet Et sen kimsin be adam
  Toplam beğeni
 • Yorum

  9 ay önce Şikayet Et O elini kirarlar vatan hainleri bu isareti yapamaz haddini bil yahudi sermayesi. Ne kadar basit oldugunu bilmeyen yok senin isaretin belli.ayrica o isaret elle yapilmaz gonul vermek lazim sen anlayamazsin capsiz
  Toplam beğeni
 • ethem

  9 ay önce Şikayet Et İsmail bazı gazetelere hükümet yanlısı diyorsun. Peki ya sözcü cumhuriyet hürriyet kimin yanlısı
  Toplam beğeni
 • arif

  9 ay önce Şikayet Et Gevurun ekmeğini yiyen gevurun toplum mühendislerinin kılıcını sallar. Patronların meyline göre siyaset yapmayanlara oy vermeyenlere bu ne sitem ismail
 • FATİH İN TORUNU

  9 ay önce Şikayet Et Yahudi yalakakarı bozkurt işareti MÜSLÜMAN TÜRK ün işareti senin gibilerin degil o elini kırarız akıllı olun.....
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.