Haber 7

Söz 44.bölüm fragmanı: Yavuz babasını kurtarabilecek mi?

Söz 43.son bölümde; teröristlerin hedefinde olan Yavuz, Bahar'ın yardımı ile tehlikeyi savuştururken, bu mücadele boşanma eşiğinde olan eşleri birbirine yaklaştıracaktır. Peki, nefes kesen Söz 43.bölümün ardından, merakla beklenen Söz 44.bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, Söz son bölüm detayları...
GİRİŞ 30.04.2018 13:44 MEDYA
Metin Boyutu

Söz 43.bölümü ile Star TV'de ekrana geldi. Söz son bölümde; Derman Medusa planını harekete geçirir. Tim'in bu planı önlemek için tek çaresi Ebu Zübeyr'e ulaşmaktır. Ebu Zübeyir’den aldığı bilgiyle harekete geçen Tim büyük bir katliamı önlemek için İstanbul’a doğru yola çıkar. Diğer yandan teröristlerin kıskacında kalan Yavuz'un yardımına koşan kişi Bahar olur. İkilinin verdiği mücadele aralarındaki buzların erimesine vesile olur.

 

SÖZ 44.BÖLÜM FRAGMANI

SÖZ 44.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Aybüke Pusat ve Mehmet Özgür gibi isimlerin rol aldığı Söz 44.bölümü ile 30 Nisan Pazartesi günü saat 20.00'de Star TV ekranlarında olacak.

SÖZ 43.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaralı halde teröristlerin hedefinde olan Yavuz, Bahar’ın da yardımıyla tehlikeyi savuşturmayı başarır. Ama teröristlerin takibinden kurtulmak için sığındıkları ormanda yollarını kaybederler. Yavuz ve Bahar, Tim gelene kadar yalnız başlarına gece boyunca mücadeleye devam edeceklerdir. Bu mücadele birbirlerine olan sevgilerini tekrar hatırlamak için de bir fırsat doğuracaktır.

Kimliği deşifre olan Derman, Ataşe’yle kafa kafaya verip Medusa planını hızlandırma kararı alırlar. Tim’in bu planı önlemek için elindeki tek fırsat Ebu Zübeyir’e ulaşmaktır. Medusa planının şifrelerini para karşılığı satmayı kabul eden Ebu Zübeyir, Karabatak ve Eylem’in takibindedir. Ama Ataşe de yıllardır peşinde olduğu Ebu Zübeyir’e ulaşacak ve bilgi satmasını önlemek için her yolu deneyecektir.

Eylem verdiği kararla Avcı’yla olan bağını koparmak üzereyken, evlilik yolunda ilk adımı atan Çaylak ve Su’ya Tim’in güzel bir sürprizi vardır. Nazlı ise Güler’in rahatsızlığı sonucu alacağı haberle hayatının şokunu yaşayacaktır. Ebu Zübeyir’den aldığı bilgiyle harekete geçen Tim büyük bir katliamı önlemek için İstanbul’a doğru yola çıkar.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.