Haber 7

Kurtlar Vadisi dizisi bitti mi? Şaşmaz'dan yeni dizi açıklaması...

Ekranların en uzun soluklu dizilerinden biri olan Kurtlar Vardisi'nin bir türlü başlamaması izleyicin büyük tepkisine neden olmuştu. Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz yeni dizisi ve Kurtlar Vadisi hakkında takipçilerini bilgilendirdi.
GİRİŞ 31.07.2018 12:29 MEDYA
Metin Boyutu
Kurtlar Vadisi dizisi bitti mi? Şaşmaz'dan yeni dizi açıklaması...

Uzun seneler boyunca Kurtlar Vadisi adlı dizi ve film projesinde Polat Alemdar karakteriyle özdeşleşen oyuncu Necati Şaşmaz yepyeni bir dizide yer alacak. Necati Şaşmaz'ın senaryosunu kendi yazdığı dizide sürpriz bir karakteri oynayacağı ortaya çıktı. Peki Kurtlar Vadisi tamamen bitti mi? Yeni sezonu ne zaman yayınlanacak? İşte dizi severlerin merakla beklediği Kurtlar Vadisi diziyle ilgili detaylar...

TARİHİ KARAKTERİ CANLANDIRACAK

 

 

Necati Şaşmaz'ın izleyici kitlesini heyecanlandıran açıklamaları doğrultusunda, senaryosunu bizzat kendi kaleme aldığı uluslararası bir dizi projesinde Şems karakterini canlandıracağının duyurusunda bulundu. Böylece Necati Şaşmaz uzun yılların ardından ilk kez Kurtlar Vadisi dizisinde Polat Alemdar rolü dışında bambaşka bir rol üstlenmeye hazırlanıyor.

KURTLAR VADİSİ İÇİN GÖRÜŞMELER DEVAM EDİYOR

Kurtlar Vadisi dizini yayınlanması için sabırsızlık içerisinde geri sayıma başlayan izleyiciler için de, televizyon kanallarıyla görüşmelerin şu an için devam ettiğinin ve dizinin önümüzde sezon başlayabileceğinin açıklamasında bulundu.

kurtlar-vadisi

Milliyet gazetesi yazarı Sina Koloğlu, konuyla alakalı köşesinde bir yazı kaleme aldı. İşte Sina Koloğlu'nun Vadi hayranlarının merakını giderdiği o yazı... 

İddia, ‘Kurtlar Vadisi’nin Kanal D’ de başlayacağı’ yönünde... Merak edip sordum. “Şu an tüm projeleri yeniden değerlendiriyoruz. İsmi söylenenler doğru değil” yanıtını aldım. Bir iddia da, ‘BBG’nin Kanal D’de başlayacağıydı’, onu da sordum, “Tüm bunlar için zaman lazım” dediler. Doğrusunu söylemek gerekirse, Murat Saygı’nın Kanal D’nin başına geçmesi doğru bir karar... 

Burada çalışmış, kanalın ruhunu bilen bir isim... Yine doğrusunu söylemek gerekirse, uzun bir süredir program ve dizi seçimlerinde epey sıkıntısı vardı kanalın... Saygı, bu anlamda ‘çözüm üretme’ konusunda faydalı olacaktır diye düşünüyorum.

Sektörde konuştuğum isimler kendisi için, “Rekabet hırsı ve refleksi olan bir isimdir. İlk aşamada yaz için 1-2 yeni proje alır, ama asıl ekime hazırlık yapacaktır” diyor.

Yorumlar

16
 • Güzel

  2 hafta önce Şikayet Et Kurtlar vadisi pusu başlasın artık ben polat alemdar kvp dan başka karektele canlandıramıyorum bilmiyorum inşallah ekrana gene polat Alemdar olarak döner
  Toplam beğeni
 • FATİH54

  1 ay önce Şikayet Et Bence dizi de amerika nın bizi nasıl kullandığını doları göz önüne alarak bizi nasıl erittiğini anlatmanın zamanı geldi bence güncel konular her zaman tutar.
  Toplam beğeni
 • Deli Hikmet

  1 ay önce Şikayet Et İlk vadi, Süleyman Çakır'lı, Hüsrev Ağa'lı, Baronlu dönem müthiş ötesiydi. Diğeri çekilmesede olurdu.
  Toplam beğeni
 • Şükrü

  1 ay önce Şikayet Et Güzel
 • söz dizi

  2 ay önce Şikayet Et yaaa kv seviyorm ama yok kvp of ya 301 son final oyuayor ama 15 temmuz kvp
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.