Haber 7

Diriliş Ertuğrul'dan bir rekor daha! Bir sezonda bakın ne kadar kazandı...

TRT 1 ekranlarının izlenme rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un ne kadar ciro yaptığı ortaya çıktı. Geçtiğimiz sezona da damga vuran Diriliş bakın ne kadar kazandı.
GİRİŞ 06.07.2018 10:17 MEDYA
Metin Boyutu
Diriliş Ertuğrul'dan bir rekor daha! Bir sezonda bakın ne kadar kazandı...

4 sezondur ekranların en çok izlenen dizisi olan Diriliş Ertuğrul yine bir rekor kırdı. Forbes dergisi sezonun en fazla ciro yapan dizilerini açıkladı.

Başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul geçtiğimiz sezon 47.245.500 TL ciro yaptı.

 

DİRİLİŞ OSMAN GELİYOR...

Diriliş Ertuğrul dizisinde 1258 yılında Ertuğrul Bey'in son oğlu olarak dünyaya gelen Osman Bey, Ertuğrul Bey'in en zeki çocuğudur. Ertuğrul Bey'in 1280 yılında ölmesi ile başa geçen Osman Bey Osmanlı İmparatorluğu'nun kurucu padişahı olacak.

Bu durumda Osman Bey dönemine geçilmeden önce Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan da diziden ayrılmış olacak. Diriliş Ertuğrul dizisinin son bölümlerinde Ertuğrul Bey karakterini başka bir oyuncu canlandıracak.

Son olarak 2017-2018 sezonunda Osman Bey'i canlandırması için Engin Altan Düzyatan'ı aratmayacak başka bir isim ile anlaşma yapılacak. Osman Bey'in çocukluğunu ve gençliğini canlandıracak oyuncular ile anlaşma yapıldı.

Yorumlar

5
 • Rabia üzmen

  7 ay önce Şikayet Et Diriliş ertuğulun yeni sezonda yeni bölümleri çıkacakmı
 • Rabia üzmen

  7 ay önce Şikayet Et Diriliş ertuğrulun yeni bölümleri çıkacakmı
 • okan aslan

  7 ay önce Şikayet Et gerçekten milli ahlaklı özel oyuncular bulunmalı ya da yetiştirilmeli gezi eylemlerinde yürüyen sahtekar vatan düşmanları örnek olmamalı reytingi için derler belki ama kadın oyuncular gerçekten o döneme has kıyafetler ve görüntü içinde olmalılar yoksa sadece milli bir dizi çektiğimizi düşünür çocuklarımıza kötü örnek oluruz ve yurt dışında bizi dost bilen özellikle arap halklarının yanında kötü bir imaj çizeriz aman dikkat
  Toplam beğeni
 • mustafa

  7 ay önce Şikayet Et izlemeye devam edeyruk....
  Toplam beğeni
 • misafir

  7 ay önce Şikayet Et Millet ellerinde palalarla dizi seyretsin adamlar paraya para demesin. Futbol da aynı böyle. Allah c.c. bize aklı selim versin amin.
  Toplam beğeni
  • nana

   7 ay önce Şikayet Et 15 temmuz da bizleri sokağa çıkaran ruh bu dizilerin içimizde ki vatan millet duygularını çıkaran diziler sayesindedir. Yurt tutmanın vatan elde etmenin ne kadar zor olduğunu kazanılan vatanın elde tutulmasının maneviyatını öğretti bu dizi bize
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.