Haber 7

Berna Laçin kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

Sosyal medya hesabından Medine ve idam ile ilgili yaptığı paylaşım nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan Berna Laçin kimdir? "Halkın dini değerlerini aşağılama" suçundan yargılanacak olan oyuncu Berna Laçin'in biyografisi...
GİRİŞ 07.07.2018 09:00 MEDYA
Metin Boyutu
Berna Laçin kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

Medine hakkında söylediği sözler nedeniyle hakkında soruşturma başlatılan ve paylaşımı ile büyük tepki toplayan oyuncu Berna Laçin 20 Ağustos 1970 senesinde dünyaya gelmiştir. Babası askeri pilot annesi ise ev hanımı olan Berna Laçin Karşıyaka İzmir doğumludur.

Tolga Eşsiz ile evli ve bu evliliğinden Ada isminde bir evladı vardır. En son 2013 senesinde Aşk Ekmek Hayaller isimli dizide Leyla Değirmencioğlu karakterini oynamıştır.

Berna Laçin'in yer aldığı projeler

 

 

Sevdiğim Adam 
Yarına Gülümsemek 
Kızılırmak Karakoyun
Gökkuşağı
Sahte Dünyalar
Bir Kadının Anatomisi
İlk Aşk
Böyle mi Olacaktı 
Ateş Dansı 
Evdeki Yabancı 
Seni Yaşatacağım 
Bir Dilim Aşk 
Belalı Baldız
Yıldızlar Savaşı 
Aşk Ekmek Hayaller 

HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI!

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, sosyal medya hesabında paylaşımda bulunan sanatçı Berna Laçin hakkında, "halkın dini değerlerini aşağılama" suçundan soruşturma başlattı.

NE OLMUŞTU?

Berna Laçin, ''İdam çözüm olsaydı Medine toprakları tecavüzde rekor kırmazdı! Konuşturmayın şimdi beni! Bırakın artık bilim insanları, nörologlar,psikiyatrlar, psikologlar,toplum bilimciler ,hukukçular el birliği verip çare üretsin. Devlet, tribün sesleriyle toplum inşaa etmez!'' şeklinde tweet attı.

berna-laçin-paylaşım

Gelen tepkiler üzerine Berna Laçin, ''İslamiyet ile ilgili tek kelime etmedim, kendi dinime niye laf edeyim!Deli miyim! Medine’yi bir şehir olarak söyledim! İçindeki kutsalı ayrı şehirlerin bugünki toplum düzeni içinde yaşayanlar ayrı! Medine’de yaşayan Arapları kutsal saymak nasıl bir anlayış! Art niyetin de böylesi!'' şeklinde tweet atarak yanlış anlaşıldığını açıkladı.

Yorumlar

28
 • Saim çakır

  3 ay önce Şikayet Et Güzel İzmir bu tip islam düşmanları tarafın dan anılması izmirliler için hoş olmayan bir şey ölüm var cennet var cehennemde var seçme hakkı insanlarda kötü söz saybine ait
  Toplam beğeni
 • Medine muhafizi

  4 ay önce Şikayet Et Senin Medine yı ağzına alırken o pis ağzını yıka Medine nin bir taşın a dünyayi başına yikariz
  Toplam beğeni
 • Erhan

  4 ay önce Şikayet Et Ömrü vücudunu teşhir ile geçmiş bir kadın bize ahlak öğretmeye kalkıyor. Bu bir kıyamet alameti mi acaba
  Toplam beğeni
 • Arielin

  4 ay önce Şikayet Et Reklam yüzü bir yahudi dostu
  Toplam beğeni
 • Tespit

  4 ay önce Şikayet Et Kalp deniz, dil kıyıdır. Denizde ne varsa kıyıya o vurur… Hz.Mevlana
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.