Haber 7

Ünlü şarkıcı Murat Boz tecavüzcülere idam istedi diye linç ediliyor...

Son günlerde yaşanan olayların arından milyonlarca kişi idam için sosyal medyada kampanya başlattı. Ünlü şarkıcı Murat Boz da bu duruma sessiz kalmayarak Twitter hesabı üzerinden idam cezasının uygulanmasını istedi. Fakat Boz, Twitter paylaşımının arından tepkilerin hedefi oldu ve idamı istemeyenler tarafından linç edinilmeye kalkışıldı...
GİRİŞ 06.07.2018 11:00 MEDYA
Metin Boyutu
Ünlü şarkıcı Murat Boz tecavüzcülere idam istedi diye linç ediliyor...

Türkiye'yi yasa boğan acı haberler üst üste geldi. İçlerinde hiçbir kötülük bulunmayan küçücük çocukların, kaçırıldıktan sonra cansız bedenlerinin bulunması idam tartışmalarını yeniden gündeme getirdi. Bir çok ünlü isim gibi şarkıcı Murat Boz da idam cezasının uygulanmasını isteyenlerden biri.

EN CAYDIRICI CEZA İDAM

Twitter hesabından açıklama yapan Boz, çocuk ve kadın tecavüzlerine idam getirilmesinin en caydırıcı ceza olacağını ifade etti.

 

 

murat-boz-paylaşım

Bir çocuğu 4-5 gün boyunca aç bırakıp o halde dere kenannda ölüme terkeden sapkın zihniyetlerin toplumdan arındırılması lazım. Bu insan kırıntılarının idam edilmesi daha sonra yaşanabilecek boyle vahim olayların önüne geçilmesi açısından caydırıcı olacagını düşünüyorum. 

Bu sebeple çocuk ve kadın tecavüzcülerine idam getirilmesi en caydırıcı ceza olacaktır.O çocuklarn aileleri ve yakınlarının yaşadıkları üzüntüyü tahmin etmemiz olanaksız. En azından bu pisliklerin dünya üzerinden ebediyen yok edildiğinin bilinmesi içleme az da olsa bir su serper.

TWİTTER'DA LİNÇ BAŞLADI

Murat Boz'un bu açıklaması eleştiri oklarının hedefi haline gelmesine neden oldu. Bazı sosyal medya kullanıcıları, Murat Boz'a üst üste tepki tweet'leri atarak linç etmeye başladı.

Yorumlar

23
 • SERCAN

  8 ay önce Şikayet Et acaba bunların başlarına böle bir şey gelse allah korusun ! yine çıkıp işviçre kanunlarını mı savunacak lar ? bunların tek derdi hükümet olmuş zihinleri çürümüş , kalpleri katılaşmış ..
  Toplam beğeni
 • Vatansever

  8 ay önce Şikayet Et Bütün kansızlar adamı linç etmeye çalışıyor. Kaç paralık adamsınız siz yahu.
  Toplam beğeni
 • devlet türkmen

  8 ay önce Şikayet Et sapık zihniyet bir şeyleri bahane eder sapığın tarafını tutar, karşı çıkanlara da karşı çıkarlar. şeytanın ordusu gibiler.
  Toplam beğeni
 • musa

  8 ay önce Şikayet Et idam kurtuluş olur bunlar için 2 elini bilekten kes ortaya bırak ne hali varsa görsün
  Toplam beğeni
  • Nur

   8 ay önce Şikayet Et Ya ne kurtuluşu? Cehennem azablari ne zamn kurtuluş olmuş? Kuranı açın cehennem azab ayetlerini okuyun gorursunuz
   Toplam beğeni
 • sivaslı

  8 ay önce Şikayet Et bu idam a itiraz edenlerin hepsinin başına bu taraz olaylar gelirse onlar tecavüzcülerini affetsin!
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.