Haber 7

Erkenci Kuş projesinden ayrıldığı açıklandı! Yerine gelen kişi ise...

Star TV ekranlarının yüksek reyting oranlarına zirveye yerleşen Erkenci Kuş projesinde ayrılık yaşandı. Her ne kadar büyük bir sükse yakalasa da senaryosundaki izleyici kitlesini oldukça rahatsız eden tekrarlar nedeniyle senarist Ayşe Kutlu'nun Erkenci Kuş yapımında bundan sonra olmayacağı açıklaması gerçekleştirildi.
GİRİŞ 12.11.2018 10:39 MEDYA
Metin Boyutu
Erkenci Kuş projesinden ayrıldığı açıklandı! Yerine gelen kişi ise...

Televizyon ekranlarında geniş izleyici kitlesi tarafından keyifle takip edilen projelerinden Erkenci Kuş projesinde ayrılık yaşandı. Baş rollerini Demet Özdemir (Sanem) ve Can Yaman'ın (Can Divit) üstlendiği yapımda yeni yayın gününün Salı gününden Cumartesiye alınmasına rağmen reyting oranlarındaki başarısından hiçbir şey kaybetmeyerek her hafta zirvedeki yerini almayı sürdürüyor. Gerek yapımcıyı gerekse yayıncı kuruluş olan Star TV'yi endişelendirse de, Erkenci Kuş projesi elde ettiği başarısını korumaya ve ilerletmeye hız kesmeden devam ediyor.

Erkenci Kuş 16.bölüm 2.fragmanı: Can, Sanem'i aklından çıkaramıyor...

 

Her ne kadar yayınlanan her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen, hatta dizinin tekrarlarının dahi günün en çok izlenen 10 dizisine arasında yer alan Erkenci Kuş'ta izleyici kitlesinin son derece rahatsızlık duymasına neden olan gereksiz tekrarlarından ve senaryonun da çok yavaş ilerlemesinden ötürü senarist Ayşe Kutlu'nun bundan sonra olmayacağına yönelik açıklama gerçekleştirdi. 

Erkenci Kuş projesinden beklenmeyen bir şekilde veda eden senarist Ayşe Kutlu'nun yerine; Çilek Kokusu, Kriz Mevsimi, No:309 gibi dizilerin senaristliğini üstlenen Aslı Zengin'in geçeceğinin bilgisine ulaşıldı. Gold Film imzasıyla ekranlara gelen ve Çağrı Bayrak'ın yönetmen koltuğunda oturduğu Erkenci Kuş dizi projesine gelen eleştirilerin dikkate alınması sonucu sürpriz senarist değişikliğinin etkilerini ilerleyen bölümlerde göreceğiz. 

erkenci kuş

Yorumlar

4
 • erdal erman amasya

  6 ay önce Şikayet Et bu olaya çok üzüldüm...
 • erdal erman amasya

  6 ay önce Şikayet Et çok severek izliyorum
  Toplam beğeni
 • berna

  6 ay önce Şikayet Et ben begenerek izliyorum...cunku dramalardan tarihi yansitmayan gercek disi tarih dizilerinden biktim ...boyle diziler insani gulduruyor eglendiriyor ve sevgi katiyor...saygilar
  Toplam beğeni
 • MERT ALİ

  6 ay önce Şikayet Et Başroldeki arkadaş ne yaparsa yapsın bir jön olamaz bu dizide tutmaz ayrıca Türkiye’de TRT yayınlanan diziler harici insanlara bir şeyler öğreten katan dizi yok gerisi kaldırılsa daha iyi olur çünkü toplumun ahlak ve aile yapısı ile oynuyorlar
  Toplam beğeni
 • OSMANLI GELİYOR

  6 ay önce Şikayet Et böyle sacma sapan bos dizileri kim izliyor merak ediyorum.
  Toplam beğeni
  • osmanlı gitmedi ki.

   6 ay önce Şikayet Et merak etme uyuşmayı isteyenler seyrediyor..
   Toplam beğeni
  • osmanlı gelemiyor

   6 ay önce Şikayet Et ben
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.