Haber 7

Şahin Kendirci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

Yıllar önce O Ses Türkiye Çocuklar yarışmasında birinci olan ve Müslüm Gürses'in çocukluğunu canlandıran genç isim Şahin Kendirci son görüntüsü ile gündem oldu. Yıllar sonra yeniden O Ses Türkiye'de performans sergileyen Şahin Kendirci kimdir, kaç yaşındadır? İşte, son haliyle herkesi şaşırtan Şahin Kendirci...
GİRİŞ 08.11.2018 17:27 MEDYA
Metin Boyutu
Şahin Kendirci kimdir? Aslen nereli ve kaç yaşındadır?

TV8 ekranlarında yayınlanan Acun Ilıcalı imzalı O Ses Türkiye yarışması pek çok isme şöhret basamakları sundu. Bu isimlerden biri de şivesi ve kendine has tarzı ile seslendirdiği eserlere hayat veren küçük yetenek Şahin Kendirci idi. Şahin Kendirci O Ses Türkiye Çocuklar yarışmasında elde ettiği birinciliğin ardından, yepyeni büyümüş hali ile seyirci karşısına çıktı. Solistliğin yanına oyunculuğu da ekleyen Kendirci Müslüm filminde Müslüm Gürses'în çocukluğunu canlandırarak kamera karşısına geçti. Peki, geçtiğimiz akşam birinci ayrıldığı O Ses Türkiye'ye yeniden katılan Şahin Kendirci kimdir, kaç yaşındadır? İşte, Şahin Kendircinin son hali ve hakkında merak edilen her şey...

 

ŞAHİN KENDİRCİ KİMDİR?

2001 yılında Adana'da dünyaya gelen Şahin Kendirci aslen Şanlıurfalı'dır. 2014 yılında henüz 13 yaşındayken katıldığı O Ses Türkiye Çocuklar yarışmasında sergilediği başarılı performans ile birinci olan Kendirci genç yetenek olarak adını hafızalara kazıdı.

şahin kendirci

Yine 2014 yılında "Bana Masal Anlatma" adlı filmde rol alan Kendirci, Fatih Artman, Hande Doğandemir, Cengiz Bozkurt, Sadi Celil Cengiz gibi ünlü isimlerle beraber rol aldı. Filmde bir tamirci çırağı çocuğu canlandırıyordu.

Söylediği arabesk parçalarla babalardan resitaller veren Şahin Kendirci yıllar sonra Müslüm Gürses'in hayatını konu alan Müslüm filmi ile ortaya çıktı. 

şahin kendirci o ses türkiye

Filmde Müslüm Baba'nın gençliğini canladıran Şahin Kendirci geçen akşam O Ses Türkiye'de yeniden performans sergiledi. Şimdi 17 yaşında olan Şahin Kendirci aynı zamanda filmin müziği olan "Adana'ya Gidek" parçası ile beğeni kazandı ve gündem oldu.

Yorumlar

2
 • Rukiye

  8 ay önce Şikayet Et Çok başarılı tebrik ederim
  Toplam beğeni
 • Feyza

  11 ay önce Şikayet Et Çok guzel parça
  Toplam beğeni
  • Berivan

   10 ay önce Şikayet Et Çok güzel
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.