Haber 7

Neşe Karaböcek'ten Erdoğan'a övgü dolu sözler!

Sanatçı Neşe Karaböcek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye için çok şey yaptığı görüşünü dile getirerek "Türkiye gerçekten de son yıllarda büyük bir ilerleme kaydetti, bunu kimse sarsmaya kalkmasın" ifadesini kullandı.
GİRİŞ 29.10.2018 08:41 MEDYA
Metin Boyutu
Neşe Karaböcek'ten Erdoğan'a övgü dolu sözler!

Neşe Karaböcek, Sabah gazetesinden Tuba Kalçık'ın sorularını yanıtladı.
Karaböcek, Kalçık'ın "Türkiye'deki gelişimi nasıl buluyorsunuz?" sorusunu "Sayın Erdoğan ülkemiz için çok şey yaptı. Türkiye gerçekten de son yıllarda büyük bir ilerleme kaydetti, bunu kimse sarsmaya kalkmasın" diye yanıtladı.

 

 

"Ulaşım, iletişim hiçbir ülkeden geri değil. Fakat beni asıl memnun eden, topluma sunulan sosyal hizmetlerin üst düzeyde olması. Örneğin; bugün devlet hastaneleri, pahalı özel hastaneler kadar modern donanımlı" diyen Karaböcek, şöyle devam etti:
— Sağlık sisteminde bazı yönlerimizle Amerika'dan daha ilerideyiz. Cumhuriyetten beri Türkiye hiç gerilemedi, artan bir hızla ilerliyor. Türkiye dünyada artık hem daha tanınır, hem de daha güçlü bir ülke konumuna geldi.


Türkiye'nin nereden nereye geldiğiyle ilgili bir anım daha var. Geçtiğimiz günlerde Zigana tüneliyle ilgili bir haber izledim. 15-16 yaşındayken turnede Zigana'dan otobüsle geçiyorduk.

— Kıştı, kar vardı. Bir taraf uçurum, diğer taraf dağ. Otobüs bozuldu. O daracık yolda kaldık. Uçurumun dibinde kurtlar dolaşıyor. Donma tehlikesi geçirirken kurtarıldık. Şimdi Zigana Tüneli'ni görünce sevindim, o korku dolu yolu geçenler bu tünelin değerini bilir.
— Söz sayın Erdoğan'dan açılmışken; kendisinin beni mutlu eden bir yönü de sanata ve sanatçılara çok değer vermesi.

Rahmetli Turgut Özal da kıymet verirdi. Telif haklarımızı korumak için bandrol uygulaması önerimi götürdüğümde onu tanıyıp sevdim. Önerimi kabul etti, yasalaştırdı ve müzik üreticilerinden kitap yayınevlerine kadar telif haklarını korumaya başladı.

Yorumlar

4
 • Sertanyok

  11 ay önce Şikayet Et Ilk resim Gülden Karaböcek ..
  Toplam beğeni
 • hafızoğlu

  11 ay önce Şikayet Et halen güzelliğinden hiç bi sey kaybetmemissin ablam ruhu yuzune yansımış MAŞALLAH millî duruş bu işte
  Toplam beğeni
 • Vedat

  11 ay önce Şikayet Et Ablam senin kalbin güzel ,biz seni de boşuna sevmedik. İyi ki varsınız.
  Toplam beğeni
 • yerli %TR ₺ 2023

  11 ay önce Şikayet Et ülkemin yetiştirdiği sanatcı böyle olmalıdır ihanet nankörlük yapmayan oraya buraya sığınan satan kaçan tutan şikayet eden lerden olmayan ilkeleri duruşu ile milleti böyle gururlandıran özveriye sahip milletin yanında olan sanatcı bizim milletimizin gururu. Helal sözlerinize takdire layıksınız sizi dinlemek büyük ilham verici.
  Toplam beğeni
 • alp

  11 ay önce Şikayet Et neylersin neşe ablam bazılarının gözü var görmez kulagı var duymaz ama biz sizler biliyoruz yapılanlanları biz razıyız reisden allah razı olsun
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.