Haber 7

Müslüm şu ana kadar toplamda ne kadar izlendi? Gişe rakamları-hasılatı!

Aramızdan ayrılan usta sanatçı Müslüm Gürses'in geçmişten günümüze kadar uzanan yaşamının konu olarak işlendiği sinema projesi seyircisi tarafından yoğun ilgi gördü. Gösterime girdiği ilk günden itibaren yüksek gişe rakamlarına ulaşan Müslüm Gürses'in filmi ne kadar izlendi, kaç kişi? İşte, BoxOffice Müslüm gişe rakamları!
GİRİŞ 17.11.2018 10:33 MEDYA
Metin Boyutu
Müslüm şu ana kadar toplamda ne kadar izlendi? Gişe rakamları-hasılatı!

Konusunu, hayata gözlerini yuman sanat dünyasının efsane ismi Müslüm Gürses'in geçmişten günümüze dek devam eden yaşamının oluşturduğu Müslüm isimli sinema projesi seyircisi tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. 26 Ekim 2018 tarihi itibariyle vizyondaki kıymetli yerini alan, hem izleyicisine duygu yüklü anlar yaşatan hem de hafızalarda kalıcı iz bırakan sahnelerde imzasını taşıyan Müslüm yılın ön satış rekorunu kırarak ilk üç günde 600.141 kişi tarafından izlendiğinin bilgisine ulaşıldı. Peki, beyaz perdeye aktarılmasıyla birlikte yüksek gişe rakamlarıyla başarısından söz ettiren Müslüm Gürses'in sinema filmi ne kadar izlendi, kaç kişi tarafından izlendi? İşte, BoxOffice verilerinden elde edilen bilgiler doğrultusunda yoğun talep nedeniyle sinema salonlarındaki tüm seansları dolan, hatta ek seanslar açılan Müslüm yapımının toplam gişe ve hasılat rakamları açıklandı. 

müslüm

 

MÜSLÜM GÜRSES'İN FİLMİ NE KADAR İZLENDİ, KAÇ KİŞİ? GİŞE VE HASILAT RAKAMLARI...

Beyaz perdeye taşındığı ilk günden itibaren sinema salonlarını doldurmayı başaran, 26 Ekim 2018 tarihi itibariyle 921 sinema salonunda vizyona giren ve baş rollerini ise Timuçin Esen ve Zerrin Tekindor’un üstlendiği Müslüm Gürses’in izleyicisini derinden etkileyen yaşamının konu olarak işlendiği Müslüm sinema projesinin ne kadar izlendiği, gişe ve hasılat rakamlarını BoxOffice açıkladı. BoxOffice verilerinden elde edilen bilgiler ışığında; Ayla filminin yapım şirketi olan Dijital Yapım Evi imzasıyla seyircisini ağırlayan, yönetmenliğini ise Ketche (Hakan Kırvavaç) ve Can Ulkay'ın üstlendiği Müslüm sinema projesi ilk üç günde 600.141 kişi tarafından izlendi. Öte yandan senaryosunu Gürhan Özçiftçi ve Hakan Günday'ın kaleme aldığı Müslüm filminin ilk üç günlük gişe hasılatı 8 milyon 883 bin 174 TL olarak kaydedilmiştir.

müslüm

müslüm

Yorumlar

12
 • NACİ YILMAZ

  2 gün önce Şikayet Et Film mükemmel kesinlikle izlenmeli
  Toplam beğeni
 • Büşra

  5 gün önce Şikayet Et Hayatımda gördüğüm en saçma insansınız öncelikle bunu belirtmek istiyorum. Eminim sizde hayatınızda size bir şey katmayan birçok şey yapıyorsunuz. Bir sürü gereksiz film var ama bu onlar içine girmiyor. Hayatımda sinema salonuna bir kez gitmişliğim yoktur. Ama baba için gittim bir daha giderim ve bir daha giderim. Çünkü hayattayken de yaşamını yitirdikten sonra da saygı duyulan ve sevilen bir arabesk sanatçısının hayatını emek verip film yaptılar. Sizin gibi beyin beyinciği olan insanlar pek anlayamaz uzatmak istemiyorum. Yoksa size daha çok şeyim var... Sanırım çok şikayet edildiğinden cevap veremiyorum yorumunuzun altına :D Savas Bey
  Toplam beğeni
 • Mermermerve

  6 gün önce Şikayet Et harika ötesiii fazla söze gerek yok gidin izleyin derim arkadaşlar .
  Toplam beğeni
 • özgür.t

  6 gün önce Şikayet Et Yakışır...
  Toplam beğeni
 • Yakub

  1 hafta önce Şikayet Et Keşke filmin adı Muslum olmasa idi.
  Toplam beğeni
  • Büşra

   5 gün önce Şikayet Et Pardon başka ne olacaktı ya konuşmak için konuşmayın isterseniz :D
   Toplam beğeni
  • Vatandaş

   6 gün önce Şikayet Et Niye? Christian yazınca elin gavuru oluyor da Müslüm niye olmuyor açıklayın?
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.