Çarpışma 6.bölüm 2.fragmanı: Veli'den akıllara durgunluk veren girişim!

Çarpışma 5.son bölümde; Zeynep, uzun bir zamandır rehin tutulan kızı Aylin’in kurtarabilmek için yapabileceklerinde sınır tanımadı. Çarpışma son bölümde; Veli’nin kızını sağ salim teslim etmesi için kendisine son defa fırsat tanıdığı Zeynep, Galip’i tehlikenin tam ortasına attı. İşte, Çarpışma 6.bölüm fragmanı geldi.

GİRİŞ 27.12.2018 14:51 GÜNCELLEME 27.12.2018 14:52 MEDYA
Çarpışma 6.bölüm 2.fragmanı: Veli'den akıllara durgunluk veren girişim!
Çarpışma 6.bölüm 2.fragmanı: Veli'den akıllara durgunluk veren girişim!

Show TV ekranlarının büyük bir sükse elde eden yapımlarının Çarpışma 5.son bölümde; Kadir Adalı, Veli’nin kendisini büyük bir yıkıma uğratmak ve zafer koltuğuna oturabilmek için hayatta en kıymet verdiği Zeynep’i ele geçirmesi sonucunda kan beynine sıçradı. Çarpışma son bölümde; Zeynep’in rehin tutulduğu haberini aldığı gibi dünya kendisine dar gelen Kadir Adalı, onu Veli’nin elinden çekip kurtarabilmek için tehlike ve risk ateşine korkusuzca atlayarak kendi canını hiçe saydı. Diğer taraftan Veli ise, yakaladığı Zeynep’e şantaj ve tehditte bulunarak kızı Aylin’e kavuşabilmesi ve onun hayatta kalabilmesi için Galip’in kendisine teslim etmesini istemesi üzerine sınır tanımaz bir insana dönüşen Zeynep gözünü kararttı. Kadir, kendisi ve hayatı için büyük tehlike arz eden ve en önemlisi de Zeynep ve kızı Aylin’i hedef alarak onlara zarar verme yönünde amacı olan Veli’nin hakkında gelebilmek adına kumpas hazırlamasının ardından Çarpışma 6.bölüm fragmanı bekleniyor. Öte yandan gizli gerçeklere ulaşabilmek noktasında kararlılığını ortaya koyan Cemre’nin, Kerem’i ceza evinden çıkarma girişiminde bulunmasının akabinde Çarpışma 6.bölüm fragmanı yayınlandı mı?

 

 

ÇARPIŞMA 6.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Show TV ekranlarının büyük bir çıkış yakalayan ve en çok konuşulan dizi projeleri arasına girmeyi başaran Çarpışma 6.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

 

 

ÇARPIŞMA 6.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve Onur Saylak gibi isimlerin paylaştığı Çarpışma 6.bölümü ile 27 Aralık Perşembe günü Show TV ekranlarında olacak. 

ÇARPIŞMA 5.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

çarpışma 6.bölüm fragmanı

ÇARPIŞMA SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çarpışma son bölümde; Veli’nin ateşiyle siper alan Adalı, Zeynep’i bulma umuduyla gözünü kırpmadan tehlike çemberinin içine girer. Veli’nin elinde rehin olan Zeynep korkusuzdur, asla geri adım atmaz ve kızını görmeyi başarır. Zeynep ne pahasına olursa olsun kızını kurtarmaya kararlıdır. Veli, telefonla Adalı’ya ulaşır ve Zeynep’le ilgili imalı sözler ederek Adalı’nın bam teline basar. Yakup; Belma, Demir ve Selim’in yanlarına kadar gelip, Belma’ya kendisini hatırlatır. Yakup’un bu cüretkâr çıkışı karşısında Belma’nın eli ayağı boşalır. Cemre, Kerem’i cezaevinden çıkarmak için gerekli adımları atar. Demir, Cemre’nin bu fikrine, onu şaşırtacak bir teklifle karşılık verir. Veli, Adalı’yı çılgına çevirecek, onu darmadağın edecek yeni bir hamle daha yapar. Veli aynı anlarda Zeynep’i de kızının hayatı ile tehdit ederek, çok zor bir tercih yapmaya iter. Öfkesi büyüyen ve iyiden iyiye bilenen Adalı da, Veli’ye karşı bir oyun kuracaktır.

ETİKETLER

YORUMLAR İLK YORUM YAPAN SEN OL

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR