Haber 7

Survivor 2019 ne zaman, tarih giderek yaklaştı! Yarışmacılar belli mi?

Uzun yıllardır alışılagelmiş konseptin dışında TV8 ekranlarında büyük sürprizlerle izleyici kitlesini ağırlayacak Survivor 2019 ne zaman başlayacak? Yarışmacı kişileri önceki yıllara nazaran bu yıl çok daha zorlayıcı parkurların beklediği açıklanan Survivor 2019'da kimler olacak? İşte, Survivor 2019 yarışmacı kadrosu...
GİRİŞ 23.01.2019 09:54 MEDYA
Metin Boyutu
Survivor 2019 ne zaman, tarih giderek yaklaştı! Yarışmacılar belli mi?

TV8 ekranlarında milyonlarca seyircinin pür dikkat dikkat ettiği Survivor 2019 isimli yarışma programı için geri sayım başladı. Her yıl olduğu gibi bu yıl da çekimleri Dominik Cumhuriyeti'nde gerçekleşen Survivor 2019 sezonunda Türkiye ve Yunanistan arasındaki kıyasıya rekabet TV8'de ekrana gelecek. Peki, Acun Ilıcalı'nın açıklamaları doğrultusunda, uzun seneler boyunca süregelen formattan farklı olacağı, komple yeni ve birbirinden güçlü ve iddialı yarışmacıların yer alacağı vurgulanan Survivor 2019 ne zaman başlayacak, kimler olacak? İşte, gerek yarışılacak parkurların gerekse yaşam mücadelesi açısından çok daha çetin olacağının özellikle altı çizilen Survivor 2019 yarışmacı kadrosu...

 

 

SURVIVOR 2019 NE ZAMAN BAŞLAYACAK, KİMLER OLACAK? SURVIVOR 2019 YARIŞMACI KADROSU...

 

 

TV8 ekranlarında yayınlandığı her sezon büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edilen yarışma programı Survivor 2019, geçtiğimiz sezon yayınlanan All Star formatından uzaklaşarak bu yıl bambaşka sürprizleriyle izleyicisini karşılayacak. Türk ve Yunan yarışmacılar arasındaki mücadelenin ekrana taşınacağı Survivor 2019 yarışmasının zorluk düzeyi katlanarak artarken, birbirinden dişli rakiplerin nefes kesen rekabeti ise unutulmaz anlara sahne olacak. Şimdiye kadar yarışan kişilerden çok daha güçlü ve iddialı isimlerin yarışmadaki yerini alması alması bekleniyor.

survivor 2019 kimler olacak? survivor 2019 yarışmacı kadrosu

Survivor 2019 ne zaman başlayacak? sorusuna yanıt arayan seyirciler içinse, Acun Ilıcalı O Ses Türkiye yılbaşı özel programında yaptığı açıklamada Survivor'un 2 Şubat 2019 tarihinde yayınlanacağını belirtti. Tüm bunların yanı sıra ünlü yapımcı ve medya patronu Acun Ilıcalı'nın açıklamaları ışığında, Survivor 2019 gerek ülkemizde gerekse Yunanistan'da aynı günlerde yayın gerçekleşeceği fakat yayının montajları farklı olacağı belirtildi. Yunanistan ve Türkiye'nin ayrı ayrı kendi takımlarını kurma görevini üstlendiği Survivor 2019'da oyunların aynı olacağını ve yeni sezonda hem ekran başındaki hem de yarışmacılar için korkunç şeyler planladıklarının özellikle altını çizdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan O Ses Türkiye Yılbaşı Özel isimli programda bu yıl düzenlenecek Survivor 2019 hakkında konuşan ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, 2 Şubat'ta başlayacağını ve yarışmacı kadrosunun ise izleyiciler tarafından seçileceğini duyurdu. TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, yeni sezonda Türkiye-Yunanistan rekabetinin ekrana geleceği Survivor 2019 yarışmacılarına izleyicilerin karar vereceğini  aktarmasının ardından internette bir anket başlattıklarını, burada izleyicilerin vermiş olduğu oylar dahilinde seçileceklerini paylaştı.

TV8 SURVIVOR 2019 YARIŞMACI ADAYLARI DUYURULDU…

İşte Survivor Türkiye-Yunanistan'ın yarışmacı adaylarının isimleri;

-Emin Günenç
-Emre Durak
-Halim Baydur
-Erdem Ekşioğlu
-Hakan Kanık
-Hikmet Tuğsuz
-Kaan Kazgan
-Asil Cengiz
-Kader Karakaya
-Atakan Işıktutan
-Azim Kaan Güvenilir
-Büşra Yalçın
-Buse Akar
-Özgür Özdemir
-Melisa Emirbayer
-Burak Yurdugör
-Müzeyyen Seren Bayülken
-Okay Köksal
-Sami Levi
-Bora Edin
-Ecem Onaram
-Seda Ocak
-Begüm Güven
-Serpil Uzunçavdar
-Simge Olçun
-Sıla Rümeysa Ökçek
-Sude Burcu
-Sinem Kılıç
-Yağız Erdoğan
-Yusuf Karakaya

survivor 2019 ne zaman başlayacak

Yorumlar

13
 • osman

  3 gün önce Şikayet Et Bence ünlüler gönüllüler olsa daha güzel olur yani bence güzel olmaz
  Toplam beğeni
 • mazlum

  3 gün önce Şikayet Et bence eski yarışmacılar gelseydi
  Toplam beğeni
 • gün

  3 gün önce Şikayet Et Hilmi Cem katilsa çok mutlu olurdum
  Toplam beğeni
 • bilal

  4 gün önce Şikayet Et turbo gelsin
  Toplam beğeni
 • Murat

  5 gün önce Şikayet Et Artık aciklayin
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.