Haber 7

Netflix'te ekran serüvenini sürdürecek Hakan Muhafız 2.sezon ne zaman?

Netflix platformunun ilk Türk dizisi olma niteliğine sahip ve bu yılın en çok adından söz ettiren projesi Hakan Muhafız 2.sezon ne zaman hangi tarihte başlayacak? Sosyal platformda büyük ses getiren ve IMDb'den yüksek bir puan elde ederek başarılı çıkış yakalayan Hakan Muhafız yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı?
GİRİŞ 22.01.2019 11:22 MEDYA
Metin Boyutu
Netflix'te ekran serüvenini sürdürecek Hakan Muhafız 2.sezon ne zaman?

Netflix platformunda yayın hayatına başlangıç yaparak uluslararası çapta adını duyuran Hakan Muhafız isimli dizi projesinin birinci sezonu (ilk sezonu) izleyici kitlesi tarafından tam not aldı. Başarılı ve yetenekli oyunu Çağatay Ulusoy'un canlandırdığı Hakan adlı karakterin sıra dışı hikayesini konu edinen fantastik türdeki dizi ekran macerasına atıldığı ilk günden itibaren hatrı sayılır bir seyirciye kavuşarak yoğun ilgiyle karşılaştı. Peki, bu yılın en çok ses getiren yapımlarından Hakan Muhafız 2.sezon ne zaman hangi tarihte başlayacak? Birinci sezonun (ilk sezon) on bölümle ekrana gelmesinin akabinde bir an evvel yayınlanması için heyecanlı bekleyiş içerisine girildiği Hakan Muhafız yeni sezon yayın tarihi açıklandı mı?

 

 

HAKAN MUHAFIZ NE ZAMAN HANGİ TARİHTE BAŞLAYACAK? HAKAN MUHAFIZ YENİ SEZON YAYIN TARİHİ AÇIKLANDI MI?

 

 

Baş rollerini; Ayça Ayşin Turan, Saygın Soysal, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Burçin Terzioğlu ve Mehmet Kurtuluş gibi birbirinden ünlü isimlerin üstlendiği Hakan Muhafız 2.sezonun ne zaman ve hangi tarihte başlayacağı konusuna yönelik sorgulamalar son sürat devam ettiriliyor. Kendisine verilen gizli görev doğrultusunda İstanbul’u koruma yükümlülüğü bulunan Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı Hakan karakterinin macerasının konu olarak işlendiği Hakan Muhafız 2.sezon (yeni sezon) yayın günü ve tarihi noktasında yapımcı kanadından resmi bir duyuru yapılmamakla birlikte 2019 tarihinin yaz aylarında seyircisini ağırlayacağına ilişkin kesin olmayan söylemler yer almaktadır.

hakan muhafız ne zaman hangi tarihte başlayacak

Alışılmışın dışında bir olay örgüsünün izleyicilere aktarıldığı, sürükleyici ve etkileyici sahneleriyle izleyici kitlesini kendine çekmeyi başaran Hakan Muhafız 2.sezon (yeni sezon) oyuncu kadrosuna Boran Kuzum ve Engin Öztürk gibi oyuncuların da dahil olması beklenmektedir. Netflix platformunun Türkiye’deki ilk ve tek orjinal yapımı olan Hakan Muhafız’ın yönetmen koltuğunda Gönenç Uyanık, Can Evrenol ve Umut Aral otururken, senaryosunu ise İpek Gökdel kaleme almaktadır. Yayın hayatına giriş yapmasıyla birlikte IMDb’den aldığı 8.1 puanla büyük bir sükse elde eden Hakan Muhafız dizi projesinin yapımcılığında Onur Güvenatam ve Alex Sutherland yer almaktadır.

hakan muhafız yeni sezon yayın tarihi

Yorumlar

1
  • Duru

    3 gün önce Şikayet Et Tarihi söyliycez diyorlar söylemiyolar nasıl bişe bu?
    Toplam beğeni
  • Mete

    3 hafta önce Şikayet Et Erkene çekilir tahminim. 2019 Mart ayında falan başlarsa şaşırmam.
    Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.