Haber 7

Gerçeğin Peşinde'nin TV8'deki ekran hayatı tamamen sonlandı mı?

Acun Ilıcalı'nın aldığı kararla TV8 ekranlarında iki buçuk sezondur ekran serüvenini sürdüren Gerçeğin Peşinde programın kaldırılacağı bilgisine ulaşıldı. Acun Ilıcalı'nın sahipliğini üstlendiği TV8'de değişik formatlar eşliğinde izleyici kitlesini ağırlayan Gerçeğin Peşinde isimli programın yayın hayatı neden bitti?
GİRİŞ 18.01.2019 10:34 MEDYA
Metin Boyutu
Gerçeğin Peşinde'nin TV8'deki ekran hayatı tamamen sonlandı mı?

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın verdiği karar neticesinde TV8 ekranlarında sunuculuğunu Serap Paköz'ün üstlendiği Gerçeğin Peşinde adlı televizyon programının yayından kaldırılacağı öğrenildi. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de hafta içi her gün iki buçuk sezon boyunca ekran macerasını devam ettiren Gerçeğin Peşinde programının yayın hayatını noktalayarak ekranlara veda edecek olması pek çok izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattı. Peki, TV8'de farklı konseptler eşliğinde seyircisiyle buluşan Gerçeğin Peşinde isimli programının yayın hayatı neden bitti?

 

 

Başarılı ve yetenekli sunucu Serap Paköz'ün sunumuyla TV8 ekranlarına taşınan Gerçeğin Peşinde programı izlenme oranlarında hedefledikleri başarıyı elde edemedikleri için daha önceden yayın saatinde değişikliğe gidilmişti. Fakat, her ne kadar yayın saati değişse de izlenme oranlarında aşağı sıralarda kalıp giderek düşüş yaşamaya devam etmişti. Müge Anlı'ya rakip olarak gösterilen televizyon programı Gerçeğin Peşinde, Acun Ilıcalı'nın aldığı karar doğrultusunda bundan böyle ekranlarda yer almayacak. Son dönemlerde pek çok programın karşılaştığı gibi reyting kurbanı olan Serap Paköz'un sunuculuğunu üstlendiği Gerçeğin Peşinde programı TV8'de Cuma günü son defa yayınlanarak ekran serüvenini sonlandıracak.

 

 

tv8 gerçeğin peşinde serap paköz acun ılıcalı

Yorumlar

67
 • Afet Azebaycandan

  7 saat önce Şikayet Et Selam ben Serap ablani cok seviyorum ve onun ne kadar pröfösönel sunucu olduguna eminim fakat proqramin retinq ucundan kaldirildigina inanmiyorum. Başka nedenleri var ama bilmiyorum...Her ne ise bizi ilgilendirmez, biz Serap ablani yine ekranlardan izlemek istiyoruz. Fark etmez hangi kanal olursa olsun. Sayqilar
  Toplam beğeni
 • Serpil

  7 saat önce Şikayet Et Sosyal medyayı çok fazla kullanmam onun için merak ettim.fakat Gerçeğin Peşinde programını n kaldırıldığını düşünmemiştim bile. .Tv8i ençok bu program ve Yemekteyiz programı için acardim..gerçekten üzüldüm. .yazık olmuş reyting uğruna insanların dertlerine yardımcı olan ve sadece iki büyük programlardan birisi olan böyle bir programın kaldırılmasına. .Şu anda sadece Yemekteyiz programını izleyip diğer kanallara geçiyorum.
  Toplam beğeni
 • Özkan

  3 gün önce Şikayet Et Serap Paköz isledigi konularina ragmen cok seviyeli bir program yapiyordu. Kendisinin egitimli ve olgun kisiliginin oldugundan, konulari daha seviyeli ele aliyordu. Benim temenim Acun beyin Gercegin pesinde programina ve Serap hanimla devam etmesi yönünde.
  Toplam beğeni
 • Gulseren

  5 gün önce Şikayet Et Allah askına hangı konu sonuclandı gunlerce takip ettim sonuc sıfır Yınede bıtmemelydi
  Toplam beğeni
 • Belinay

  1 hafta önce Şikayet Et Valla Çok Bile Geç Kalınildi. Allah Aşkına 3 Ay Boyunca Nizip Davasıni Izledim. Sonuç Koca Bir Boşa Gecen Zaman. COCUK DNS alındi sonuç yok. Hep az sonralarda kaldı. Anca Dümenden Haftanın son gunu ya Bi yakını buluyordular yada Küsleri Barıştıriyordular. GEREKSİZ BİR MALİYETTİ....
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.