Haber 7

Ameliyata alınan Erkenci Kuş başrol oyuncusu Can Yaman'ın durumu nasıl?

Star TV'de ekrana taşınan Erkenci Kuş adlı dizi projesinde başrol üstlenen Can Yaman, uzun bir zamandır gözlerinden rahatsız olmasından ötürü ameliyat masasına yattı. Başarılı ve yetenekli oyuncu Can Yaman, oyuncu kadrosunda yer aldığı Erkenci Kuş yapımında da gözlerindeki rahatsızlık sebebiyle gözlük kullanmak durumunda kalmıştı.
GİRİŞ 12.01.2019 15:14 MEDYA
Metin Boyutu
Ameliyata alınan Erkenci Kuş başrol oyuncusu Can Yaman'ın durumu nasıl?

Star TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayan Erkenci Kuş isimli dizi projesinin oyuncu kadrosunda bulunan Can Yaman, uzun bir zamandır gözlerinden rahatsızlık yaşamaktaydı. Bu nedenle geniş bir kesimin ilgi ve beğenisini kazanmayı başaran Can Yaman, yeni yıldan önce olması lazım gelen göz ameliyatını olduğunun bilgisine ulaşıldı. Hatta, Can karakterini canlandırarak baş rolünü üstlendiği Erkenci Kuş yapımında da geçirdiği rahatsızlıktan ötürü gözlük kullanmak mecburiyetinde kalmıştı. İşte, başarılı ve yetenekli oyuncu Can Yaman'ın ameliyat masasına yatmasının ardından sağlık durumunu merak eden sevenlerine gerçekleştirdiği o açıklamalar...

 

 

ERKENCİ KUŞ'UN BAŞ ROL OYUNCUSU CAN YAMAN'IN SAĞLIK DURUMU...

Star TV ekranlarında her cumartesi akşamı seyircisinin karşısına geçen Erkenci Kuş adlı dizi projesinde baş rol üstlenen Can Yaman, göz ameliyatı olmasının akabinde sağlık durumuna ilişkin şu açıklamayı gerçekleştirdi: "Uzun süredir gözlerimden rahatsızım. Yılbaşından 3 gün önce olmam gereken ameliyatı oldum.  Şu an daha iyiyim ama 2 hafta kadar daha bulanık ve kısıtlı görmeye devam edeceğim sanırım...Merak eden, geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkürler, sevgiler..."

erkenci kuş can yaman göz ameliyatı

Yorumlar

10
 • melisa

  10 ay önce Şikayet Et Gecmis olsun☺
 • semra

  11 ay önce Şikayet Et Çok geçmiş olsun. Bir an önce iyilesmeniz dileğiyle.
 • Güldila

  11 ay önce Şikayet Et Geçmiş olsun can abi
 • Güldila

  11 ay önce Şikayet Et Çok geçmiş olsun can abi
 • Tuana Sena

  11 ay önce Şikayet Et çooooook... geçmiş olsun Can Yaman seni seviyoruz
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.