Haber 7

Recep İvedik 6 için geri sayım başladı! Vizyona girmesine az zaman kaldı!

Beyaz perdeye taşınan her serisinin çok kısa zaman içerisinde yüksek izlenme oranlarına ulaştığı Recep İvedik 6 ne zaman yayınlanacak? İlk defa 21 Şubat 2008 tarihinde vizyondaki yerini alarak büyük sükse yakalayan Recep İvedik 6 vizyon tarihi netlik kazandı. Geniş izleyici yelpazesine sahip Recep İvedik 6 tanıtım fragmanı geldi mi?
GİRİŞ 15.02.2019 11:55 MEDYA
Metin Boyutu
Recep İvedik 6 için geri sayım başladı! Vizyona girmesine az zaman kaldı!

Başarılı ve yetenekli komedyen Şahan Gökbakar imzasıyla beyaz perdede bir an evvel yerini alması beklenen Recep İvedik 6 vizyon tarihi sinema tutkunları tarafından her dönemde sıklıkla sorgulanan konular arasındaki yerini alıyor. Bilindiği üzere bu maceranın ve kahkahanın dozunun giderek artacağı Recep İvedik 6, dağıtımcı sorunu yaşamasından ötürü vizyon tarihinin belirli bir süredir beklemede olması nedeniyle henüz kesinliğe kavuşmamıştı.

 

 

Fakat, Paramount Pictures ve Universal Pictures iştiraki olan UIP Dağıtım ile anlaşma gerçekleştiren ve izleyici kitlesinin bol keyifli ve eğlenceli anlara tanıklık edeceği Recep İvedik 6 vizyon tarihi netlik kazandı. Peki, üstlendiği rolle adeta özdeşleşen ve uzun yıllardır beyaz perdede seyircisini ağırlayan her serisinin büyük bir ilgi ve beğeniyle takip edildiği Şahan Gökbakar yapımı Recep İvedik 6 ne zaman yayınlanacak? 

RECEP  İVEDİK 6 NE ZAMAN YAYINLANACAK? RECEP İVEDİK 6 VİZYON TARİHİ...

 

 

Milyonların gönlünde taht kurmayı başaran Şahan Gökbakar'ın en çok izlenen yapımlarından Recep İvedik 6'nin ne zaman yayınlanacağı, dağıtımcı şirket Universal Pictures tarafından ilan edildi. Recep İvedik 6'nın vizyon tarihi konusunda resmi internet sitesi üzerinden ekleme gerçekleştiren Universal Pictures, Şubat 2019 olarak belirtti.

recep ivedik 6 ne zaman yayınlanacak

ŞAHAN GÖKBAKAR YAPIMI RECEP İVEDİK 6 KONUSU…

Komedi türünün usta ismi Şahan Gökbakar, izleyicileri gülmekten kırıp geçirecek yeni serisi Recep İvedik 6’ya ilişkin en son gelişmeleri ve bu yıla damgasını vuracak sinema projesi hakkında önemli tüyoları paylaşarak Afrika savanalarında çekiminin gerçekleştirileceğini ve bir sonraki serisinin de Afrika yahut Uzakdoğu'da geçeceğini ifade etti.

Diğer taraftan seyircisinin dört gözle beklediği Recep İvedik 6 isimli sinema projesinin afişi yayınlanarak, ''Recep'in Yeni Macerası'' şeklinde bir yazı paylaşılırken, afişte beyaz perde filminin baş rol koltuğunda oturan efsaneleşmiş karakter Recep İvedik'in gömleğinin bir gorilin elinde bulunması ve havada arıza yapmış olan bir uçağın irtifasını kaybetmiş olduğunu yansıtan fotoğraf yayınlandı.

recep ivedik 6 vizyon tarihi

RECEP İVEDİK 6 FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Şahan Gökbakar'ın sevilen sinema filmi Recep İvedik 6'nın tanıtım fragmanı henüz yayınlanmadı, fakat yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içeriğinde seyircisiyle paylaşılacaktır. Takipte kalın...

şahan gökbakar

Yorumlar

7
 • portakal

  3 hafta önce Şikayet Et Portakallarizlesin filmini, sanatçı adam Ülkenin liderine ayar vermeye çalışmaz, iyi de olsa kötüde olsa insanların seçtiğine saygı duymak zorndasın. Mahsun Kırımızgül gibi sende sinama çöplüğününü dibini boylayacaksın. 2500 Liraya 1881 adet kitabı alanlarla izlersin
  Toplam beğeni
 • musaa

  3 hafta önce Şikayet Et portakal mevzusu olmasaydı sinemada izlerdim
  Toplam beğeni
 • memed

  3 hafta önce Şikayet Et adamin filmleri hep en cok izlenen film oldu buda oyle olursa yaziklar olsun
  Toplam beğeni
 • isyan

  3 hafta önce Şikayet Et zaman kaybı
  Toplam beğeni
 • canan

  3 hafta önce Şikayet Et Fatih portakala verdiği desteği unutanlar ya da hiç duymayanlar vardır belki,aman sakın diyelim...artık portakal severler gitsin filmine...
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.