Haber 7

Beyaz Show hangi tarihte izleyicisiyle yeniden buluşacak! Sürprizler...

TV8'de ekrana taşınan O Ses Türkiye yarışma programının jüri kadrosunda bulunan Beyazıt Öztürk'ten sevenlerine müjdeli haber geldi. Kanal D'de uzun yıllardır seyircisini gülmekten kırıp geçiren Beyaz Show'un yayın tarihini duyurdu. İzleyici kitlesine keyifli ve eğlenceli anlar yaşatan Beyaz Show ne zaman başlıyor?
GİRİŞ 15.02.2019 10:13 MEDYA
Metin Boyutu
Beyaz Show hangi tarihte izleyicisiyle yeniden buluşacak! Sürprizler...

TV8 ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayan O Ses Türkiye yarışma programında kahkaha tufanı estiren jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk, tutkunlarına sevindirici gelişmeyi duyurdu. Jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye'de milyonlarca kişinin ilgi ve beğenisiyle karşılaşan Beyazıt Öztürk, sürpriz haberi açıklayarak yılların eskitemediği projelerinden Beyaz Show'un 20 Nisan tarihinde Almayan'da gerçekleştirileceğini ilan etti.

 

 

2019 O Ses Türkiye şampiyonu/birincisi Ferat Üngür kimdir? Kazanan...

Yediden yetmişe çok geniş yelpazedeki izleyici kitlesinin dört gözle beklediği Beyaz Show eğlence programıyla ilgili hazırlıkların şimdiden başladığının bilgisine ulaşıldı. Öte yandan başarılı ve yetenekli şovmen Beyazıt Öztürk'ün de Youtube kanalı açtığı öğrenildi. Youtube camiasında kendini göstermeye ve faaliyetler üstlenmeye hazırlanan güldürü ustası, ''Beyazla'' ismiyle bir YouTube kanalı açtığını açıklayarak en son gelişmeleri sevenleriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Beyaz, yeni YouTube kanalına ilişkin; 'Kendi hayatımdan… Gezeceğiz, göreceğiz, ailem arkadaşlarım, dostlarımla eğleneceğiz. Elimizden geldiği kadar güzel bir şeyler yapmaya çalışacağız' şeklinde ifadelere yer verdi.

beyazıt öztürk

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.