Haber 7

Ekran macerası sona erdi! Muhteşem İkili ne zaman final yapıyor, tarih?

Kanal D'de ekran macerasına atıldığı günden itibaren izlenme oranlarının düşük olması nedeniyle yüzü bir türlü gülmeyen Muhteşem İkili dizi projesi final kararı aldı. Geçtiğimiz aylarda birbirinden iddialı isimlerle yayın hayatına başlangıç yapan henüz çiçeği burnunda yapım olan Muhteşem İkili ne zaman neden final yapıyor?
GİRİŞ 09.02.2019 16:44 MEDYA
Metin Boyutu
Ekran macerası sona erdi! Muhteşem İkili ne zaman final yapıyor, tarih?

Geçtiğimiz Kasım ayı itibariyle Kanal D ekranlarına merhaba diyen Muhteşem İkili isimli dizi projesi final yaparak yayın hayatını sonlandırma kararı aldı. MKC (Mustafa Kerim Can) ve Barca ikilisinin gerilim, heyecan ve aksiyonun ardı arkasının kesilmediği yaşam hikayesinin anlatıldığı Muhteşem İkili yapımı ilk olarak perşembe akşamları izleyici kitlesini ağırlamaktaydı.

 

 

Çukur yapımına katılan yepyeni isim Tansu Biçer kimdir? Bilinmeyenleri!

Oyuncu kadrosunu Kerem Bursin, İbrahim Çelikkol, Öykü Karayel, Zafer Algöz ve Engin Şenkan ve Eren Hacısalihoğlu gibi başarılı ve yetenekli isimlerin yer aldığı Muhteşem İkili, reyting seviyesinin düşük seyretmesi nedeniyle yayın günü değiştirilerek salıya alınmıştı.

 

 

Fakat maalesef izlenme oranlarında bekledikleri sükseye ulaşamadıkları gibi her gün daha da düşüşe geçen Muhteşem İkili dizi projesi final yapıp ekran serüvenini noktalama kararı alarak tutkunlarını hayal kırıklığına uğrattı.

Yapımcılığını Erol Avcı'nın bulunduğu, yönetmenliğini M.Çağatay Tosun'un üstlendiği ve senaryosunu ise Başar Başaran ve Emre Özdür’ün kaleme aldığı TMC Film imzasıyla seyircisinin karşısına geçen Muhteşem İkili 12.bölümüyle 12 Şubat Salı tarihinde ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

muhteşem ikili final

Yorumlar

5
 • ali

  7 ay önce Şikayet Et Darısı Survivor'ra .
  Toplam beğeni
 • İzleyen

  7 ay önce Şikayet Et Erkenci kuş mesela kiralık aşkın kopyası..
  Toplam beğeni
 • Hollando

  7 ay önce Şikayet Et Keşke hiç bir dizi izlenmezse.
  Toplam beğeni
 • Ahmet

  7 ay önce Şikayet Et Darısı hepsinin başına. Ne ahlak kaldı ne aile ortamı kaldı.
  Toplam beğeni
  • CAN BAR

   7 ay önce Şikayet Et Yok birader son zamanlarda çoğu dizide aileye vurgu yapılıyor Amma ve lakin konu tema akıcılık ve üretkenlik yerlerde hep eski tutmuş dizilerin benzerleri kopyaları ama berbat kopyaları yani bat pazarındaki eşyalar gibi beş para etmez Ayrıca ÇARPIŞMA da çok yakında patlar bu kadar aptalca bir dizi olamaz
   Toplam beğeni
 • Anadolu

  7 ay önce Şikayet Et Dizi dediğiniz saçma sapan vurdu kırdı, ahlaksızlık topluma verdiği olumsuzluklar cabası hepsini denetime sokmak ona göre izin vermek lazım.. yoksa toplum yapısı dinamitleniyor
  Toplam beğeni
  • Ahmet Ali Şahin

   7 ay önce Şikayet Et Hepsi değil genelleme yapmayın kaliteli yapımlar da var kanıt gibi örneğin
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.