Haber 7

Erkenci Kuş 30.bölüm 2.fragmanında Sanem, sınır tanımaz hale geliyor...

Erkenci Kuş 29.son bölümde; Fabbri ve Aylin'in polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alınmasıyla birlikte Sanem derin bir nefes aldı. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem, Can'a gerçekleri anlatma derdine düşerken Polen'in reklam şirketine dönmesiyle işin rengi değişti. Peki, Erkenci Kuş 30.bölüm fragmanı ekranda!
GİRİŞ 15.02.2019 14:09 MEDYA
Metin Boyutu

Star TV ekranlarında 9 Şubat Cumartesi tarihinde yayınlanan Erkenci Kuş 29.son bölümde; Sanem, Can'a tüm gerçekleri açıklamak noktasında her ne kadar kararlı ve kendinden emin bir tavır sergilese de karşısına çıkan türlü aksilikler nedeniyle bir türlü imkan bulamadı. Erkenci Kuş son bölümde; Sanem ve Can beraberliklerini renkli, cıvıl cıvıl ve hayat dolu bir şekilde sürdürürken, diğer taraftan her ikisinin de üzerinden büyük bir yük kalkmasını sağlayacak gelişmeler yaşandı. Can, Fabbri'nin bunca zaman arkasından çevirdiği dümenleri öğrenirken o esnada polis ekipleri tarafından baskın yapılarak kendisine ilişkin suç duyurusu başlatılan Fabbri'yi yakalayarak gözaltına alınmasıyla her şey tekrardan rayına oturmaya başlamasının ardından Erkenci Kuş 30.bölüm fragmanı bekleniyor. Peki, reklam ajansında başta Sanem'in de desteğiyle birlikte yükselişe geçmesinin sağlama ve itibar elde etme çalışmaları başarıyla sonuçlanırken hiç beklenmedik bir anda şirkete Polen'in adım artmasının akabinde Erkenci Kuş 30.bölüm fragmanı yayınlandı.

 

 

ERKENCİ KUŞ 30.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI!

Oyuncu kadrosunda; Sanem Aydın (Demet Özdemir), Can Divit (Can Yaman), Leyla Aydın (Öznur Serçeler) ve Emre Divit (Birand Tunca) gibi beğenilen isimlerin yer aldığı Erkenci Kuş 30.bölüm fragmanı yayınlandı…

 

 

 

 

ERKENCİ KUŞ 30.BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın üstlendiği, yapımcılığında Faruk Turgut'un yer aldığı, senaryosunu da Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak'ın kaleme aldığı Erkenci Kuş 29.bölümüyle 16 Şubat Cumartesi tarihinde saat 20:00'da Star TV ekranlarında izleyici kitlesini ağırlayacak. 

ERKENCİ KUŞ 29.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

ERKENCİ KUŞ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Erkenci Kuş son bölümde; Fabbri’nin gönderdiği lansman davetiyesindeki parfüm Sanem’in kokusu değildir, Sanem şimdilik rahat bir nefes alsa da, Can’dan gerçeği sakladığı için hala huzursuzdur, onunla konuşmak için fırsat kollamaktadır. Sanem, Fabbri ve Aylin’in entrikalarından dolayı, ajansın prestij kaybetmesine çok üzülür ve bunu düzeltmek için tüm ekibi toplar, Mckinnon’a göstermek üzere yeni bir sunum hazırlar. Bu arada Can, Fabbri’nin yaptığı tüm pis işleri öğrenir ve soluğu onun yanında alır. Fabbri ve Aylin tutuklanır, ajansta herkes keyiflidir, özellikle Sanem çok mutludur ta ki Polen gelene kadar.

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.