Haber 7

Binali Yıldırım Kanal 7 ekranlarında Başkent Kulisi'nde olacak

Siyaset dünyasının önemli gelişmeleri ve Ankara kulislerinde yaşananlar, önemli isimlerle birlikte Başkent Kulisi’nde değerlendiriliyor. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım 9 Haziran Pazar saat 11.00'de Kanal 7 ve Ülke TV ortak yayınıyla ekrana gelecek olan Başkent Kulisi’nde İstanbul seçimlerine dair önemli açıklamalarda bulunacak.
GİRİŞ 08.06.2019 10:44 MEDYA
Metin Boyutu
 Binali Yıldırım Kanal 7 ekranlarında Başkent Kulisi'nde olacak

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen Başkent Kulisi bu hafta AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’ı ağırlayacak. Yıldırım, 23 Haziran seçimlerinden önce, seçimlerin yenilenmesi kararının alınma sürecini ve seçim çalışmalarını Başkent Kulisi’nde değerlendirecek.

 

 

Programda, ‘23 Haziran seçimleri için İstanbul’a neler vadediyor? Seçimlerin yenilenme kararı İstanbul seçmenini nasıl etkiledi? 23 Haziran’a yansıması nasıl olacak? AK Parti kendi küskünlerini ikna edebiliyor mu? 31 Mart seçim kampanyasından farklı olarak neler yapılıyor? Son iki haftada nasıl bir kampanya yürütecek?’ sorularına yanıt aranacak.

Siyasi gelişmelerin, toplumsal olayların ve ülkede olup bitenin masaya yatırıldığı Başkent Kulisi canlı yayınla 9 Haziran Pazar 11.00'de Kanal 7 ve Ülke TV ekranlarında…

 

 

 

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.