Haber 7

Hercai 2.sezon ne zaman? Yeni sezon hakkında merak duyulan gelişmeler...

Hem izleme ölçümlerinde yakaladığı büyük sükseyle hem de sosyal platformda rekor seviyelere ulaşan başarısıyla geniş kitlenin göz bebeği haline gelen Hercai sezon finaliyle kısa bir ara verdi. Reyting sonuçlarında rakiplerini ezip geçerek tüm gruplarda zirvede yer alan Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak? Sosyal mecrada en hızlı yükselişe geçen dizi projesi olarak adını yazdıran kaliteli ve iddialı dizi projesi Hercai yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?
GİRİŞ 16.06.2019 14:19 MEDYA
Metin Boyutu

Hercai, Miran ve Reyyan'ın aileleri arasında her geçen gün çığ gibi büyüyen husumet ve intikam ateşi, beraberinde pek çok sorunlara gebe olan aşılması güç engeller karşısında dahi birbirlerine duydukları bitip tükenmeyen sevdalarını konu ediniyor. Hercai sezon finalinde; Reyyan'ın bin parçaya böldüğü kalbinin kırıklarını eski sağlamlığında yeniden birleştirmek, herkesi ve her şeyi karşısına alıp mutlu bir yuva kurmak isteyen Miran'ın verdiği üstün çaba ekranlara taşınmıştı. Reyyan ise sevgisine ne yaparsa yapsın karşı koyamadığı Miran'ı yaptığı hatalardan ötürü affedip affetmeme ve kendisine tekrardan eskisi gibi güvenebilmek noktasında büyük bir tereddüt yaşarken Miran ise onun inancını kuvvetlendirecek ve kalbinin derin yaralarını iyileştirecek jestlerde bulunmasının ardından Hercai 2.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak? Sevdiği kadına ömrü boyunca unutamayacağı sürprizler hazırlayarak hem kalbine hem de ruhuna dokunmayı başaran Miran'ın özel bir yüzükle karşısına geçip duygusal sözler eşliğinde her şeyi geride bırakarak hayatını birleştirme teklifinde bulunmasının akabinde Hercai yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

 

 

hercai yeni sezon fragmanı

HERCAİ 2.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? HERCAİ YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

 

Yapımcılığında Banu Akdeniz’in yer aldığı ve yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği her Cuma akşamı dur durak bilmeyen sürpriz gelişmeleriyle izleyici kitlesine bambaşka duygular yaşatan Hercai 2.sezon yayın tarihi için heyecanlı bekleyiş başladı. Mia farkıyla ATV ekranlarında imkansızlıklardan doğan aşk öyküsünü en güçlü şekilde aktaran ve ödüllere doymayan dizi projesi Hercai 2.sezonun Eylül ayının sonlarına doğru yayınlanması tahmin ediliyor. Oyuncu kadrosunda; Ebru Şahin, Serhat Tulumluer, Akın Akınözü, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Oya Unustası gibi izleyicinin takdirini kazanan isimlerin bulunduğu Hercai 2.sezonun tarih olarak ne zaman başlayacağı hususunda yapımcı kanadından şu an için kesin ve net bir duyuru yapılmadı. Tüm bunların yanı sıra Hercai yeni sezon fragmanı da paylaşıldığı takdirde haberimiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz…

hercai 2.sezon ne zaman başlayacak

Yorumlar

9
 • asli

  3 gün önce Şikayet Et Akin akinozu askere gittdi peki hercai dizisi nolacaq
 • doğan

  5 gün önce Şikayet Et Kızım hilal misin nesin sen anlat karadeniz daha güzel senin saçını başını yolarım
  Toplam beğeni
  • doğan

   2 gün önce Şikayet Et zilancım teşekkür ederim bana katıldığın için
 • zilan

  5 gün önce Şikayet Et sana katılıyorum
  Toplam beğeni
 • dilan

  5 gün önce Şikayet Et hercai daha güzel
  Toplam beğeni
 • hilal

  6 gün önce Şikayet Et bence hercai daha güzel
  Toplam beğeni
  • doğan

   5 gün önce Şikayet Et of bu saçma gerizekağlı dizinin neyini beğeniyorsun allah aşkına
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.