Haber 7

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz transfere doymuyor! O ismi duyunca şaşıracaksınız

Çok uzun bir dönem süresince hem kemikleşmiş yapıda hem de büyük oranda kitleye ulaşmasının dışında hanesine yeni izleyici kitleleri de katan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali yaparak kısa bir mola vermişti. Süregelen başarısından hiçbir koşulda ödün vermeyerek ekran yolculuğuna kesintisiz bir şekilde devam edecek Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon ne zaman yayına girecek? Geçtiğimiz sezonda dahil edilen sürpriz oyuncularla birlikte senaryo akışında gerek dinamizm gerekse canlılık kazanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı ekranlardaki yerini aldı mı?
GİRİŞ 18.09.2019 10:42 MEDYA
Metin Boyutu

Aradan ne kadar zaman geçerse geçsin kendisine sadık kalan seyircisini kaybetmeyerek tüm beklentilerini dört sezon boyunca en iyi şekilde karşılayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde muhteşem sürprizlere imza atarak tutkunlarının yüzünü güldürmeyi başardı.

 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finalinde; Hızır, kardeşlerinin kanını yerde bırakmamak üzere ant içen Selcan'ın sıktığı kurşunun hedefi olsa bile neyse ki korkulan bir durum meydana gelmeyerek gerçekleşen silahlı saldırıdan sağ salim kurtulmayı başardı.

Öte yandan gerek kendisine gerekse tüm sevdiklerini canını tehlikeye atan hamlelerde bulunan düşmanlarını kökünden kurutmak noktasında en doğru yeri ve zamanı bekleyen Hızır'ın ustalıkla uyguladığı planla beraber hem Zeki'nin hem de Tahsin'in yaşamını noktalamasının ardından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon (yeni sezon) ne zaman başlayacak?

Final bölümünde ise tüm engellere rağmen birbirinden hiçbir surette vazgeçmeyen Ömür ve İlyas'ın nişan töreninde aileler arasındaki tüm buzların eriyip keyifli ve eğlenceli anlara sahne olmasının akabinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı yayınlandı mı?

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni sezon fragmanı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DAN YENİ TRANSFER HABERİ DAHA GELDİ!

ATV ekranlarında izlenme rekorları kıran ve çok geniş yelpazede izleyici kitlesine sahip Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon için transfere doymuyor. Son olarak oyuncu kadrosuna Vatanım Sensin ve Avlu yapımlarıyla yıldızı parlayan genç oyuncu Erdem Şanlı'nın dahil olduğunun bilgisine ulaşıldı.

erdem şanlı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZONA BAŞLAMADAN SÜRPRİZLERİYLE GELDİ!

ATV ekranlarının en uzun soluklu dizi yapımlarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosunu zenginleştirmeye hız kesmeden devam ediyor. Projenin 5.sezonunda ekibe dahil edilen yepyeni oyuncular; Burak Sergen, Naz Elmas ve Selda Alkor olarak açıklandı.

yeni sezon oyuncuları edho

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 5.SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK? EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ YENİ SEZON FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yönetmenliğini Onur Tan’ın üstlendiği her Salı akşamı heyecan, gerilim ve aksiyon fırtınası estiren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon yayın tarihi için nefesler tutuldu. Sezonun başında oyuncu kadrosuna dahil olan birbirinden başarılı ve yetenekli isimlerle de beraber hikayesini zenginleştirerek izlenme başarısını en üst noktaya taşıyan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezon Eylül ayının sonlarına doğru yayınlanması tahmin ediliyor.

Oyuncu kadrosunda; Tarık Ünlüoğlu, Yunus Emre Yıldırımer, Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Emir Benderlioğlu ve Turgut Tunçalp gibi seyircisinin yakın takip altına aldığı isimlerden oluşan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5.sezonun tarihsel açıdan ne zaman başlayacağı noktasında yapımcı tarafından sosyal medya platformu olan Twitter üzerinden paylaşım gerçekleştirildi. Yayınlanan gönderiye göre ''Yakında'' başlayacağı izleyicilere duyuruldu.

Öte yandan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon fragmanı da duyurulması halinde haberimiz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz…

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 5.sezon ne zaman

Yorumlar

6
 • Revan

  1 hafta önce Şikayet Et Bawlasin artik
 • zırt pırt

  1 hafta önce Şikayet Et kafayı yemiş millet :)
  Toplam beğeni
 • 1453

  1 hafta önce Şikayet Et Allah hepinize akıl fikir versin
  Toplam beğeni
 • wind

  1 hafta önce Şikayet Et yeni katılan oyuncular ikiz sanırım hem ikiz he adları aynı
  Toplam beğeni
 • İlhan

  1 hafta önce Şikayet Et Yeni sezonda yine eşkıya dünyaya hükümdar olmaz başlama saati herkes TV karşısına kilitlenerek ben de dahil
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.