Haber 7

CHP'ye 100 bin TL bağışlayan Murat Boz 170 TL'nin peşine düştü!

Ekrem İmamoğlu'na yaptığı bağış ile gündeme gelen ve takipçilerinden olumsuz yorumlar alan ünlü şarkıcı Murat Boz, Aslı Enver ile birlikte Zorlu Center'da 3 saatlik alışverişin ardından yaptığı hareketle valeleri şaşkına uğrattı.
GİRİŞ 11.06.2019 09:00 MEDYA
Metin Boyutu
CHP'ye 100 bin TL bağışlayan Murat Boz 170 TL'nin peşine düştü!

Son dönemde CHP İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı Ekrem İmamoğlu'na yaptığı 100 bin TL'lik bağış ile gündeme gelen Murat Boz gitti alışveriş merkezinde valeleri şaşkına uğrattı.

 

 

Murat Boz, çıkışta valeye 30 TL'lik park ücreti yerine 200 TL verdi. Aslı Enver'in yanında para üstü isteyemeyen Boz, bir milyon TL'lik Mercedes cipiyle oradan ayrıldı. Ancak 200 TL'yi alan valenin mutluluğu kısa sürdü.

"170 TL'Yİ ALMAYA GELECEĞİM"

 

 

Murat Boz'un, vale şirketini arayarak 170 TL'lik para üstünü istediği ortaya çıktı. Pop yıldızı, ''Trafikte geri dönemeyeceğim. Kalan 170 TL'yi daha sonra gelip alırım.'' dedi.

CHP'YE 100 BİN TL'LİK BAĞIŞ YAPMIŞTI

Ekrem İmamoğlu, 23 Haziran İBB seçimleri için yaptığı kampanyada ünlü şarkıcı Murat Boz’un 100 bin TL’lik bağışta bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi'nin İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu bağışın doğruluğunu teyit etti ve Murat Boz'dan onay alınarak haberin paylaşılmasına izin verdi.

 

Yorumlar

3
 • Salih

  4 ay önce Şikayet Et Vale sahibide 170liraya mi kalmis,getir para üstünü alan alir almayan almaz,oda ticaret erbabina yakismayan bir hareket.
 • Vatandaş 34

  4 ay önce Şikayet Et Sanatçılık başka bunlar gerçek sanatçıların ayakkabısından düşen toz olamazlar. Bunlar mevsimlik önce alevleniyorlar sonra bir bakmışsın kül olmuş....
  Toplam beğeni
 • Talat Dinçer

  4 ay önce Şikayet Et Bunlar shovman hep tribüne oynarlar.Bunlara boya sanatçı deniyor ki.
  Toplam beğeni
  • misafir sanatci

   4 ay önce Şikayet Et eee chp ye para lazim , bagis lazim.. :))
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.