Haber 7

Bir dönem kapanıyor! TV8 - Yemekteyiz yarışmasına dair sürpriz karar...

TV8 ekranlarında yarışmacıların birbirini kıyasıya eleştiri bombardımanına tuttuğu Yemekteyiz'i Onur Büyüktopçu yerine sunumunu üstlenecek yeni isim resmen belli oldu. Acun Ilıcalı, Onur Büyüktopçu'nun Yemekteyiz yarışmasına veda etmesinin ardından bundan böyle ünlü sanatçı Seda Sayan'ın sunuculuk koltuğunda oturacağını açıkladı.
GİRİŞ 16.06.2019 14:14 MEDYA
Metin Boyutu
Bir dönem kapanıyor! TV8 - Yemekteyiz yarışmasına dair sürpriz karar...

TV8 ekranlarında birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini sergilediği Yemekteyiz isimli yarışma programının sunucusunda değişikliğe gidildi. Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Yemekteyiz programının sunumunu gerçekleştiren Onur Büyüktopçu sevenlerine üzecek bir karar alarak artık yer almayacağını paylaşmasının ardından sunuculuk koltuğuna oturacak yeni ismin kim olacağı merak konusu haline gelmişti. Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı ise izleyicilerin akıllarında oluşan soru işaretlerini gidererek Onur Büyüktopçu yerine hangi kişinin sunucu olacağını açıkladı. 

 

 

Seda Sayan, en sonunda bunu da yaptı! Görenler gözlerine inanamadı...

Acun Ilıcalı tarafından sosyal platform Instagram aracılığıyla yapılan paylaşım neticesinde ekranların en çok izlenen yarışma programı Yemekteyiz'i yeni sezondan itibaren sunumunu Seda Sayan'ın üstleneceği ilan edildi. 

 

 

Vedat Milor'dan İzlanda için kendine özgü yorum! Mesleğini konuşturdu...

Sunucu ve yapımcı Acun Ilıcalı, sosyal mecra üzerinden ünlü sanatçı Seda Sayan'ın fotoğrafını yayınlayarak; "Seda Sayan Yemekteyiz yarışmasının önümüzdeki sezon sunucusu olacak, heyecanla bekliyoruz" şeklinde ifadelere yer verdi.

Demet Akalın, eleştiri oklarını sapladı! Emre Belözoğlu için topa tuttu

seda sayan yemekteyiz

Acun Ilıcalı’nın bu açıklamaları üzerine programı yakın takip altına alan kişiler tarafından tepkiler çığ gibi büyümeye başlayarak Seda Sayan’ın sunucu olması halinde programı izlemeyeceklerini vurgularken kimi kullanıcılar tarafından da Onur Büyüktopçu’ya ‘’Gitmeyin!’’ çağrıları oluk oluk yağmaya başladı.

acun ılıcalı onur büyüktopçu

Yorumlar

22
 • Saadet badtiyali

  2 gün önce Şikayet Et Onur gitmesin biz çok büyük bi aileyiz ve onu izliyoruz eğer giderse bidaha yemekteyiz programı izlemeyiz
 • İlknur

  2 gün önce Şikayet Et Allah aşkına yeter gaari bıktık artık yeni yüzler gençlere imkan verin lütfen seda ,Esra görmek değil isimlerini bile duymak istemiyoruz asla seyretmeyiz ,kurgu ,plan ,oyun ,düzen yapmacık ancak kendilerini gösteriyorlar sadece kendilerine oynuyorlar yiter yiter yiter istemiyoruz
 • Gönül Ozbakay

  3 gün önce Şikayet Et Hep aynı yüzler bıktık. Gençlere fırsat verin. Yahuuuu
  Toplam beğeni
 • Onder

  3 gün önce Şikayet Et Acikcasi onur bey bu programi cok iyi yonetiyordu ve duzgun bor beyfendi olarak dengeyi sagliyordu onur bey giderse program siradanlasir ben de sahsen izlemem cunku digerlerine benzeyecektir...
  Toplam beğeni
 • Murat

  3 gün önce Şikayet Et Desenize pragram bu saatten sonra izlenmez #BACIM# kalite sıfırlanır. Evlulik dedikodu çirkefliğe döner. Neyse izlemeyiz olur biter. Yakında esra erolda yapar tamamdır.
  Toplam beğeni
  • İlknur

   2 gün önce Şikayet Et Ne Esra ne seda yeter artık bıktık vallahi billahi kınağ geldi yeni yüzler gençler istiyoruz
   Toplam beğeni
  • İlknur

   2 gün önce Şikayet Et Aynen öyle ,senelerdir yapmacık kurgu bu sarıları seyretmekten başımız döndü igreenc geliyorlar Allah aşkına yeter gaari bıktık bunlardan yeni yüzler gençler istiyoruz
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.