Haber 7

Diriliş Osman dizisinde Ertuğrul Bey (Engin Altan Düzyatan) olacak mı?

Diriliş Ertuğrul'un final yapmasının ardından başlayacak olan Diriliş Osman dizisi başrolünde Burak Özçivit yer alacak. TRT 1 ekranlarında yer alacak Diriliş Osman dizisinde Ertuğrul Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan yer alacak mı?
GİRİŞ 12.06.2019 09:09 MEDYA
Metin Boyutu
Diriliş Osman dizisinde Ertuğrul Bey (Engin Altan Düzyatan) olacak mı?

Diriliş Osman için nefesler tutuldu. Beş sezondur izlenme rekorları kıran Diriliş Ertuğrul dizisinin ardından devam dizisi olarak başlayacak olan Diriliş Osman savaş sahneleriyle izleyenleri kendine hayran bırakacak. Dizinin senaristi ve yapımcısı Mehmet Bozdağ, projenin büyük bir titizlikle yürütüldüğü Eylül sonu, Ekim başı gibi ilk bölümüyle TRT 1 ekranında olması bekleniyor.

 

 

TURGUT ALP VE ERTUĞRUL BEY'İN OĞULLARI DİZİDEN AYRILACAK MI?

Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey'in oğulları Gündüz ve Savcı'nın ''Osman'' konseptinde de yer alması bekleniyor. Öte yandan gerçek tarihte yer alan bilgilere göre Turgut Alp'in (Cengiz Coşkun) devam edeceği de konuşuluyor.

 

 

ERTUĞRUL BEY DİZİDE YER ALACAK MI?

Gerçek tarihe göre ilerleyen Diriliş Ertuğrul dizisi final yapmasının ardından Ertuğrul Bey karakterini Diriliş Osman dizisinde Engin Altan Düzyatan'ın oynayıp oynamayacağı büyük merak konusu oldu.

Burak Özçivit ile Engin Altan Düzyatan aynı karede yer almayacak. Diriliş Osman dizisinde Ertuğrul Gazi’nin yaşlılığı olacağı için Engin Altan Düzyatan’ın değil başka bir oyuncunun oynayacağı belirtiliyor. 

Öte yandan Burak Özçivit ile 5 sezonluk anlaşma yapıldığı için de dizinin en az 5 sezon boyunca devam edeceği varsayımı üzerinde duruluyor.

Yorumlar

10
 • Turgut vargeloğlu

  1 hafta önce Şikayet Et Rolünün hakkını fazlasiyla veren bir oyuncu olan engin beyi yine başrolde istiyorum
 • Isik

  4 ay önce Şikayet Et Ertuğrulsuz. Dizinin hiç bir zevki kalmaz Engin bey dizinin her şeyi o oynamaya benim için dizi son olur ilk bölümden beri çocuklarımla severek izliyorum
  Toplam beğeni
  • huseyin biyik

   1 ay önce Şikayet Et Ertugrul bey olmazsa dizinin tadi olmaz engin altan kalmali
   Toplam beğeni
 • Hayran

  4 ay önce Şikayet Et Ya ben yaşayamıyorum Ertuğrul'umsuz. N'olur bir şeyler yapın artık çökmüş durumdayım. Ve Osman'ın bana fayda edeceğini sanmıyorum.
  Toplam beğeni
 • Albastı

  4 ay önce Şikayet Et Cengiz Coşkun kalırsa iyi olur
  Toplam beğeni
 • ali osman bayram

  4 ay önce Şikayet Et benim en beğendiğim diziydi, bana göre bu dizinin en iyi oyuncusu Engin Beydir, inşallah yerini doldurabilirler.
  Toplam beğeni
  • Taha

   4 ay önce Şikayet Et Hiç kimse onun yerini dolduramaz bence
   Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.