Haber 7

Hercai'deki Aslı Samat'ın zayıflamadan öncesi şaşırttı: En zoru başardı!

ATV ekranlarının olmazsa olmaz yapımlarından Hercai'de Camgöz lakabıyla rol üstlenen Aslı Samat, uzun yıllar içerisinde tam 93 kilo verdiği öğrenildi. Hercai projesinin oyuncu kadrosunda yer alan Aslı Samat, oyunculuğunu icra edebilmek adına 6 yıllık bir zaman zarfından 173 kilodan 80 kiloya kadar düşmesi sonucunda bambaşka biri haline dönüştü.
GİRİŞ 19.07.2019 10:29 MEDYA
Metin Boyutu
Hercai'deki Aslı Samat'ın zayıflamadan öncesi şaşırttı: En zoru başardı!

ATV'de milyonlarca sıkı takipçiyi kendine bağlamayı başaran Hercai isimli dizi projesiyle ekran karşısına geçen başarılı ve yetenekli isim Aslı Samat'ın yıllar içerisinde 93 kilo vererek inanılmaz bir değişime uğradı. Hercai yapımında canlandırdığı karakterle geniş kitleler tarafından tanınırlık kazanan Aslı Samat'ın en büyük hayali olan ve yakın bir ilgi duyduğu oyunculuk görevini sürdürebilmek için kilo vermesi sonucunda görenleri hayrete sürükledi. Camgöz lakabıyla pek çok kişinin sempatisini kazanmayı başaran Aslı Samat, kilo verebilmek adına mide tüp ameliyatı geçirdi. 

Reynmen'in Ela klibi toplam ne kadar izlendi? Reynmen Ela şarkı sözleri!

 

Toplamda altı yıllık bir zaman diliminde 173 kilodan 80 kiloya düşmeyi başaran Aslı Samat'ın eski halinden eser kalmadı. Verdiği kilolarla beraber olduğundan daha farklı ve sağlıklı bir görüntüye kavuşan Aslı Samat'ın eski halini görenler adeta kendisini tanıyamayarak neye uğradığını şaşırdı ve aynı zamanda bu değişimini takdir etmeyi de ihmal etmediler.

Aşırı kilolu olduğu dönemlerde yaşadığı zorlukları anlatan Hercai oyuncusu Aslı Samat, “Annem kıyafetlerimi daraltmak konusu üzerinde çalışırken, adeta tasarımcılar gibi usta bir şekilde dikiş dikmeyi öğrendi” şeklinde ifadelere yer verdi.

aslı samat camgözatv hercai

Yorumlar

3
 • lkkl

  1 ay önce Şikayet Et guzel
 • Arzu ceyda

  1 ay önce Şikayet Et Çok güzel olmuş ellerine emeğine yüreğine sağlık
  Toplam beğeni
 • Arzu

  1 ay önce Şikayet Et Çok güzel
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.