Haber 7

Ekrem İmamoğlu'nu hedef alan Tuğçe Kazaz'dan medyayı ikiye bölen söylem!

Siyaset alanındaki mevzulara ilişkin yaptığı paylaşımlara gündeme oturan Tuğçe Kazaz, 23 Haziran tarihinde İBB Başkanı olarak görevini ifa etmeye başlayan Ekrem İmamoğlu'nu yerden yere vurdu. Tuğçe Kazaz, ikinci defa Anıtkabir'i ziyarette bulunan Ekrem İmamoğlu'nun şov yaptığını ileri sürüp S400 göndermesinde bulunarak tepkisini çok sert bir şekilde gösterdi.
GİRİŞ 18.07.2019 10:19 MEDYA
Metin Boyutu
Ekrem İmamoğlu'nu hedef alan Tuğçe Kazaz'dan medyayı ikiye bölen söylem!

Son dönemlerde çok sık bir şekilde siyasi düşüncelerini açıkça ortaya koyan Tuğçe Kazaz, geçtiğimiz günlerde mazbatasını alarak çalışmalara başlayan Ekrem İmamoğlu'nu topa tuttu. Tuğçe Kazaz, 23 Haziran seçim sonuçlarında YSK'nın açıkladığı kesin verilere göre ikinci defa İBB Başkanı olarak göreve getirilen Ekrem İmamoğlu'nun Anıtkabir'i ziyarette bulunması üzerine ağır eleştirilerde bulundu. 

 

 

Reynmen - Ela'yı kaç kişi izledi, toplam rakam? İşte, Ela şarkı sözleri!

S400 üzerinden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na sert göndermede bulunan Tuğçe Kazaz'ın gönderisi sosyal medya kullanıcılarını ikiye böldü. Bazı kullanıcılar onun bu söylemi karşısında destek mesajları göndermeye başlarken bazıları da karşısında yer alıp ''şov nitelemesini'' eleştirerek isyan ettiler. 

 

 

Tuğçe Kazaz, sosyal mecra Twitter üzerinden Ekrem İmamoğlu'nun Anıtkabir defterini imzalama hareketinin şovdan ibaret olduğunun özellikle altını çizerek; ‘’Birilerinin derdi Anıtkabir defteri üzerinden şov yapmak iken, birilerinin derdi ise Atatürk'ün kurduğu Türkiye Cumhuriyetini ilelebet muhafaza ve müdafaa etmek. #s400’’ şeklinde ifadelere yer verdi.

tuğçe kazaz ekrem imamoğlu

NE OLMUŞTU?

İstanbul'da bir kez daha tekrarlanan yerel seçim sonuçlarını kazanarak İBB Başkanı olarak görevlendirilen Ekrem İmamoğlu 2.defa Anıtkabir'e giderek bir daha çıkarılmamak üzere yeniden Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalamıştı.

ekrem imamoğlu anıtkabir ziyareti

Yorumlar

37
 • yst

  4 ay önce Şikayet Et Şu adamında peşinden giden zavallı CaHil Partililer varya helal olsun
  Toplam beğeni
 • korcan

  4 ay önce Şikayet Et yunanın sünnetsizine karı oldun dinini değiştirdin senmi bu yurdu müdafaa edeceksin
  Toplam beğeni
 • Elif

  4 ay önce Şikayet Et Cok dogru soylemis şov yapmayı seviyor İş yapamıyorlar behaneleri hazir beceriksizliklerine Bu donemdeki en şanslı insan hiç birseyken cok sey olan
  Toplam beğeni
 • Gul

  4 ay önce Şikayet Et Hadi oradan reklamini başka yerde yap burda sana ekmek yok fos diye sondun yüzde kaç kazandı onu bilmezsi çift mazbatali baskan
  Toplam beğeni
 • Vav vov

  4 ay önce Şikayet Et İmamınoglu sadece gülüyorum
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.