Haber 7

Çıkardığı filmlerden zarar eden Mahsun Kırmızıgül müzik piyasasına geri dönüyor

Siyasi görüşünü sosyal medyada açık açık belirten ve birçok kişinin tepkisini çeken Mahsun Kırmızıgül 13 yıl ara verdiği müzik çalışmalarına yeniden başlayacağını açıkladı. Son dönemde filmlerinde istediği başarıyı elde edemeyen Mahsun Kırmızıgül müzik piyasasına geri dönüyor.
GİRİŞ 30.09.2019 14:51 MEDYA
Metin Boyutu
Çıkardığı filmlerden zarar eden Mahsun Kırmızıgül müzik piyasasına geri dönüyor

Siyasi duruşu nedeniyle filmleri izlenmeyen ve son filmi "Vezir Parmağı" gişede büyük şok yaşayan Mahsun Kırmızıgül 13 yıl ara verdiği müzik çalışmalarına yeniden başlayacağını açıkladı. Kırmızıgül son olarak 2017 yılında 'Vezir Parmağı' filmini çekmiş ancak film, gişede beklediği ilgiyi görememişti. 14 milyon TL'ye mal olan film, toplamda 4 milyon TL hasılat ederek 10 milyon TL zarar etmişti. 2006 senesinde çıkardığı ‘Dinle’ albümünün ardından sinemaya ağırlık veren Mahsun Kırmızıgül, “Yorumcu olarak sahnede olmak özlediğim bir duyguydu. Sevenlerimle, müzik dolu projelerimle hasret gidereceğiz.” dedi.

 

 

İŞTE KIRMIZIGÜL'ÜN SOSYAL MEDYADAN YAPTIĞI PAYLAŞIM:

"Doğrulanmış Benim canım dostlarım! Müzik yapmayalı uzun zaman oldu. Müzikten ve siz müzikseverlerden çok ayrı kaldım. Gittiğim her yerde, insanlar “Neden müzik yapmıyorsunuz? Filmleriniz çok güzel ama biz sizin müzik yapmanızı istiyoruz” dediler... Müziğe ara verdiğimden dolayı bana kırgın olduğunuzun ama aynı zamanda beni çok özlediğinizin farkındayım... Yakında sizlere kendimi affetireceğim. Sadece şunu bilmenizi istiyorum; sizleri, müziği, sahneyi, albüm yapmayı ve en önemlisi karşınızda yorumcu olarak bulunmayı çok özledim... Beklediğiniz o güzel haberi sizlerle paylaşıyorum. Müzisyen dostlarımla çalışmalara başladık. Müziğe yeni başlayan bir müzisyenin heyecanı ve ruhunu taşıyorum. Önce 6 Aralıkta Mucize çıksın sonrasına Allah kerimdir. Selam olsun hepinize."

 

 

Yorumlar

21
 • İsmail

  1 hafta önce Şikayet Et Her Baharirnbirgozyasvari
 • Cahit

  1 hafta önce Şikayet Et Alemin Kıralı sın milyonlarca kişi seni bekliyor
 • Mert

  3 hafta önce Şikayet Et Oh bee, zaten olması gereken buydu. Alem buysa kral Mahsun.
  Toplam beğeni
 • Tabi tabi

  3 hafta önce Şikayet Et Ne alırım ne dinlerim.
 • ahmet

  3 hafta önce Şikayet Et lo lo mahsun
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.