Haber 7

Fatih Portakal artık sunuculuğunu sürdürecek mi? O açıklaması olay oldu!

Fox TV'de ekrana taşınan Ana Haber Bülteni programının spikeri Fatih Portakal, dün akşam kamera önüne geçmemesinin akabinde sosyal platformda çeşitli iddialar ileri sürülmeye başlandı. ''Fatih Portakal kovuldu mu, istifa mı etti?'' şeklinde sorgulamalar yürütürken gazeteci kimliğiyle tanınan Fatih Portakal suskunluğunu bozarak konuya açıklık getirdi.
GİRİŞ 07.10.2019 14:31 MEDYA
Metin Boyutu
Fatih Portakal artık sunuculuğunu sürdürecek mi? O açıklaması olay oldu!

Fox TV ekranlarında 4 Ekim Cuma tarihinde yayınlanan Ana Haber Bülteni programını Fatih Portakal'ın sunmaması gündemde çeşitli soru işaretlerini de arkasında getirdi. Gazeteci Fatih Portakal'ın haberlerin sunumunu gerçekleştirmesi beklenirken yerine farklı bir sunucunun gelmesi üzerine nerede olduğu ve kanaldaki akıbeti yakın mercek altına alınmaya başlandı. Fatih Portakal kovuldu mu, istifa mı etti? yönünde iddialar ortaya atılıp çığ gibi büyümeye başlarken bizzat kendisinden sosyal medya platformu üzerinden belirsizlikleri ortadan kaldıracak açıklama geldi. Günün en çok merak edilen ve araştırma konusu haline getirilen bu durum için Fatih Portakal, ''Benden kurtulmak o kadar kolay değil'' şeklinde ifadelere yer vererek görevine kaldığı yerden devam edeceğini duyurdu. 

Fox TV ekranlarında Ana Haber Bülteni programının sunuculuğunu üstlenen Fatih Portakal, kişisel sosyal medya hesabı aracılığıyla hakkındaki haberlere ve oluşan kafa karışıklığına açıklık getirdi. Portakal, "Merhaba... Sıkıntı yok, pazartesi ekrandayım. Aslında kabahat bende, dün akşamdan “yokum” diye duyurmalıydim. Benden kurtulmak o kadar kolay değil" sözleriyle son noktayı koydu.

fatih portakal

 

 

Yorumlar

35
 • Vay vay

  1 hafta önce Şikayet Et Kanaldan kesin kovarlar, kanalın patronu Amerikalı çünkü
  Toplam beğeni
 • Ölçü

  1 hafta önce Şikayet Et Yüreğinden gelen bir ses olduğuna, inanıyorum....Fatih bey , Teşekkürler....REİSE SELAM YOLA DEVAM...
 • bahtikara

  1 hafta önce Şikayet Et dur sen dur sen lazimsin hainlere
  Toplam beğeni
 • Murat

  1 hafta önce Şikayet Et Zaten foxtan ayrılır ayrılmaz chp milletvekili yapar bunu
 • Hasan

  2 hafta önce Şikayet Et Baska ülkede yasasin o zaten türkiyeyi begenmiyor
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.