Haber 7

Recep İvedik 6 ne zaman yayına giriyor | Fragmanında bombayı patlattı...

Sinema salonlarında gösterine giren her serisinin çok kısa bir süre içinde rekor izlenme sayısına eriştiği Recep İvedik 6 tanıtım fragmanı izleyici kitlesiyle buluştu. Üstlendiği rolle simgeleşen ve Şahan Gökbakar imzasını taşıyan yapımını uzun seneler boyunca seri şeklinde devam ettiren Recep İvedik 6 ne zaman hangi tarihte seyircisini ağırlayacak?
GİRİŞ 21.10.2019 11:27 MEDYA
Metin Boyutu
Recep İvedik 6 ne zaman yayına giriyor | Fragmanında bombayı patlattı...

Komedi türünün usta ismi Şahan Gökbakar, kahkahaların ardı arkasının kesilmeyeceği yeni serisi Recep İvedik 6’nın tanıtım fragmanının sosyal platformda yayınlanacağını açıklamıştı. Yönetmenliğini Şahan Gökbakar'ın üstlendiği ve Togan Gökbakar ile beraber senaryosunu kaleme aldığı Recep İvedik 6 tanıtım fragmanı keyifli eğlenceli sahneleriyle izleyicisinin karşısına geçti. Şahan Gökbakar'ın bu sefer kendini yanlışlıkla Kenya'da bulmasıyla macera yüklü ve gülme krizine sokacak anlar yaşayacağı yepyeni serisiyle sinema severler ile buluşacak Recep İvedik 6 ne zaman gösterime gireceği de belli oldu.

Mucize Doktor'la yıldızı parlayan Taner Ölmez'in kazancı herkesi şaşırttı!

 

RECEP İVEDİK 6 FİLMİNİN KONUSU NEDİR?

Recep İvedik’in bu seferki serüveni Konya yerine yanlışlıkla Kenya’ya gitmesiyle başlıyor. Yanlışlığı fark ettiği anda çok geç kalan ve girdiği her ortama uyum sağlayan Recep İvedik, her zamanki gibi karşısına çıkan problemleri ‘kendi yöntemleriyle’ çözmektedir.

RECEP İVEDİK 6 FİLMİNİN AFİŞİ YAYINLANDI!

Recep İvedik 6 beyaz perde yapımının afişi yayınlanarak, ''Recep'in Yeni Macerası'' şeklinde yazıya yer verilirken, afişte filmin baş rolünü üstlenen simgeleşmiş karakter Recep İvedik'in gömleğinin bir gorilin elinde bulunması ve havada arıza yapan bir uçağın irtifasını kaybetmiş olduğunu yansıtan görsel yayınlandı.

recep ivedik 6 vizyon tarihi

RECEP İVEDİK 6 TANITIM FRAGMANI YAYINLANDI!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar'ın fenomen haline gelen sinema filmi projesinin ne zaman beyaz perdedeki yerini alacağı gün yüzüne çıktı. 8 Kasım’dan itibaren sinema salonlarında gösterime girmeye başlayacak Recep İvedik 6’nın fragmanı 12 saatte 2.5 milyon kişi  tarafından izlenerek yeni bir rekor daha kırdı.

Yorumlar

8
 • Nadir

  2 gün önce Şikayet Et Ne zaman girecek diyor ama yazmıyor nedense ne zaman girecek
 • Boykot... Haber

  6 gün önce Şikayet Et Mehmet
  Toplam beğeni
 • orhan

  2 hafta önce Şikayet Et baştan sona basitlik ve adilik olan bu film serisinin bu kadar çok izlenmesini lütfen psikologlar mı sosyologlar mı artık hangi bilim dalını ilgilendiriyorsa açıklasınlar. hiç bir insani ahlaki ve toplumsal mesajı olmayan bu film serisi ahlaksızlıkta geldiğimiz dip noktanın tescili mi? ve bu seviyesizliğin bir açıklaması var mı?
  Toplam beğeni
 • Bolvadinoli03

  2 hafta önce Şikayet Et Cocuklarinizi bu hainin filmine yollamayin bu iki yüzlü bir osmanli asiki oluyor sonra kemalist sonra ulusalci sonra bilmem ne bu tam bir bukalemon
  Toplam beğeni
 • Eleştirmeen

  2 hafta önce Şikayet Et Filmin yarısı Jim Carey'nin hayvan detektifi filminden çalıntı.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.