Haber 7

Mucize Doktor'daki Taner Ölmez'in gelirini duyanlar neye uğradığını şaşırdı

Türk televizyon tarihinin en çok izleyiciye sahip projelerinden Mucize Doktor'la gönüllere taht kuran Taner Ölmez'in kazancı herkesi şaşırttı. Başarı oyunculuk performansıyla seyircisini kendisine hayran bırakan, şimdilerde Ali Vefa rolüyle adından söz ettiren Taner Ölmez Mucize Doktor'dan bölüm başı ne kadar ücret kazanıyor?
GİRİŞ 11.10.2019 09:28 MEDYA
Metin Boyutu
Mucize Doktor'daki Taner Ölmez'in gelirini duyanlar neye uğradığını şaşırdı

Perşembe akşamları izlenme oranları sıralamasında zirveye adını yazdıran Mucize Doktor isimli dizi projesinde baş rol üstlenen Taner Ölmez'in kazancı gün yüzüne çıktı. Türk dizi tarihine farklı bir soluk getiren Mucize Doktor'da canlandırdığı Ali Vefa karakteriyle izleyici kitlesinin takdirini ve beğenisini kazanmayı başaran Taner Ölmez'in bölüm başına ne kadar ücret aldığına ilişkin bir iddia ileri sürüldü. Posta'dan İpek Şafak'ın haberine göre, Mucize Doktor yapımıyla büyük bir sükse yakalayıp bir anda herkesin konuştuğu bir isim haline gelen yetenekli oyuncu Taner Ölmez'in bölüm başı 70 bin TL kazandığı ortaya atıldı.

 

 

Recep İvedik 6 ne zaman beyaz perdede yerini alacak: Tanıtım fragmanı!

MUCİZE DOKTOR'DA ALİ VEFA ROLÜNÜ ÜSTLENEN TANER ÖLMEZ KİMDİR?

 

 

Mucize Doktor adlı yapımda Ali Vefa rolünü üstlenen Taner Ölmez, 9 Ağustos 1986 senesinde İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde öğrenci olan Taner Ölmez, kariyeri boyunca çeşitli reklam filmi ve dizi projelerinde boy göstermiştir.

Dünyaca ünlü "The O.C." isimli dizi projesinden uyarlanan ve bir döneme damgasını vuran "Medcezir"de "Mert Serez" rolüyle geniş kitleler tarafından tanınmaya başlanmıştır. Öte yandan 2014 senesinde "Katil Joe" adlı tiyatro projesinde sergilediği başarıyla "Afife Jale Tiyatro Ödülü"nü almaya hak kazanmıştır.

2016 senesinde ekranlara gelen "Muhteşem Yüzyıl Kösem" yapımında "Genç Osman" karakteriyle seyircisini ağırlayan Taner Ölmez, Kayıp Şehir dizi projesiyle önemli başarılara imza atmıştır. "İstanbul’un Altınları" dizisindeki oyunculuk yeteneğiyle tüm dikkatleri üzerinde toplayan Taner Ölmez; "Kapalı Çarşı" , "Kül ve Ateş" ile "Tatar Ramazan" dizilerinin oyuncu kadrosunda yer almıştır.

mucize doktor taner ölmez

Yorumlar

13
 • konyalı

  1 hafta önce Şikayet Et Rolünün Hakkını veriyor ama
 • beray

  1 hafta önce Şikayet Et kalbi onu öldürmeden biz onu öldürsek.kalb naklinin mümkün olmadığıdır.ilk alçıya almayıda o çocuk yapmıştı.
 • dogukan

  1 hafta önce Şikayet Et neye uğradığımı şaşırmadım, hak edene az bile. canlandırması çok zor bir karakter ve adam epey iyi üstesinden gelmiş.
 • kader

  1 hafta önce Şikayet Et bence hakediyor
 • İsimsiz

  1 hafta önce Şikayet Et Adamın 1 aylık maaşını 1 senede kazanamıyoruz hayata bak be
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.