Haber 7

Ünlü Rapçi Norm Ender'den savaşa hayır paylaşımı yapanlara tokat gibi cevap

Son dönemde tekrar yükselişe geçen ünlü Rapçi Norm Ender, sosyal medya hesabından yaptığı Barış Pınarı Harekatı ile ilgili paylaşımla gündem oldu. Savaşa hayır diyenlere tokat gibi cevap veren Norm Ender takipçilerinden tam destek aldı.
GİRİŞ 12.10.2019 08:10 MEDYA
Metin Boyutu
Ünlü Rapçi Norm Ender'den savaşa hayır paylaşımı yapanlara tokat gibi cevap

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suriye’ye yönelik yapılan Barış Pınarı Harekatı’nın başlamasını duyurmasıyla ünlü isimler de sosyal medya hesaplarından destek vermiş, kahraman Mehmetçik’in yanında olduğunu bildirmişti. Rapçi Norm Ender de bunun üzerine sosyal medya hesabı Twitter’dan bir paylaşımda bulundu ve sözleriyle önemli göndermelerde bulundu.

 

 

“ÜLKEMİZİ SEVİYORUZ”

Twitter’dan paylaşım yapan Norm Ender, "#BarışPınarıHarekatı’nda yiğitlerimize başarılar, ailelerine metanet dilerim. Ordumuz yürüdüğü zaman hemen savaşa hayır yazanlar, keşke terör örgütleri eylem yaparken, emperyalistler ülkemizi tehdit ederken böyle duyarlar gösterebilse! Biz savaşı değil, ülkemizi seviyoruz!" ifadelerini kullandı. Norm Ender’in bu paylaşımı binlerce beğeni ve yorum alırken Twitter’da TT  listesine girdi.

 

 

Yorumlar

7
 • Helal Ender

  1 ay önce Şikayet Et İşte vatan sever.
  Toplam beğeni
 • Yılmaz

  1 ay önce Şikayet Et Sağcı solcu olması fark etmez böyle milliyetçi vatanını seven dış güçlere boyun eğmeyen gençler lazım bize
  Toplam beğeni
 • Osmanlı

  1 ay önce Şikayet Et Koçum, sana helal olsun.
  Toplam beğeni
 • NAZAN

  1 ay önce Şikayet Et diline sağlık ne güzel özetlemiş
  Toplam beğeni
 • Nail ERDOĞAN

  1 ay önce Şikayet Et Türkler savaşı barış için, namuz için vatan , millet şeref, bayrak ,din için birlik beraberlik için yaparlar. Bunu avrupa yahudi kafir milleti bilmez. Türkler katliam soykırım yapmaz haksız yere adam öldürmez. yaşlıya çocuğa kadına aman diyene el kaldırmaz kimsenin malında namusunda gözü olmaz bunları kurtuluş savaşında gördük ama avrupa ve yahudiler ermeniler katliam yaptılar hamile kadınları süngülediler.tecavüz yağma yakma diri diri gömme her tür rezaleti yaptı avrupa.Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavar .Biz savaşı islam kurallarına göre yaparız.Kafirlerde işgal sömürü ve köleleştirmek için yapar.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.