Haber 7

ATV Kuruluş Osman 1.bölümü hangi gün ekranlarda olacak?

Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olan Kuruluş Osman 1.sezon 1.fragmanı geçtiğimiz gün yayınlandı. Yeni sezonu heyecanla beklenen Osman'ın hangi günlerde yayınlanacağı ise büyük merak konusu oldu. 5 sezon boyunca her çarşamba günü ekranlarda olan Diriliş Ertuğrul aksine Kuruluş Osman'ın seyirciyle buluşacağı gün değiştirildi.
GİRİŞ 15.10.2019 08:24 MEDYA
Metin Boyutu

Kuruluş Osman ATV ekranlarında transfer olmasının ardından ilk tanıtımı yayınlandı. Bu sezon başrolünde Burak Özçivit'i yer alacağı Kuruluş Osman özellikle savaş sahneleriyle izlenme rekorları kırmayı hedefliyor.

 

 

TRT 1'de çarşamba günü geleneğine sahip olan Diriliş'in, yeni sezonda ATV ekranlarında yayınlanması nedeniyle farklı bir gün belirleyeceği düşünülüyor. Salı günleri Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, çarşamba günleri Sen Anlat Karadeniz, perşembe günleri Bir Zamanlar Çukurova, cuma günleri ise Hercai dizisinin yayınlandığı ATV'de, dizinin boş olan pazartesi günleri yayınlanması bekleniyor. 

DİZİNİN İSMİ DEĞİŞTİRİLDİ

 

 

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı ve çekimleri geçtiğimiz aylarda başlanan Diriliş Osman dizisinin bekleyenleri, gelen bir fragmanla şaşkına döndü. Yapımcı Mehmet Bozdağ'ın 'Diriliş Osman' diye açıkladığı dizinin adı, 'Kuruluş Osman' olarak değiştirildi.

KURULUŞ OSMAN 1.SEZON 1.FRAGMANI YAYINLANDI

Kuruluş Osman olarak değiştirilen dizinin fragmanından ilk görüntüler geldi. Fragman, hem yapımcı Mehmet Bozdağ'ın sosyal medya hesaplarından hem de ATV'nin YouTube hesabından yayınlandı.

Dizinin fragmanında henüz net bir tarih verilmezken, ilk bölümün Ekim sonu veya Kasım başında yayınlanması tahmin ediliyor.

Yorumlar

33
 • Gökhan

  1 ay önce Şikayet Et Her halde seneye başlıyacak
 • Nurşen

  1 ay önce Şikayet Et Lütfen pazartesi olmasın
 • Adam

  1 ay önce Şikayet Et Pazartesi vuslat cuma payitaht haftasonları sohbetler misafirler ve lig maçları.. çarşamba en uygun gün..
  Toplam beğeni
 • berke can

  1 ay önce Şikayet Et lütfen çarşamba olsun sen anlat karadenizle çakışacak ama yapıcak bişey yok olmazsa sen anlat karadenizi birinci ögretime alın
  Toplam beğeni
 • osman

  1 ay önce Şikayet Et Çarşamba olmalı sen anlat karadenizi pazartesiye alsınlar ne olur ki sanki
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.