Haber 7

Kurtlar Vadisi oyuncusu Gürkan Uygun'un sinema filmi projesi ne zaman geliyor?

Bir zamanların en popüler projelerinden Kurtlar Vadisi'nde üstlendiği Memati rolüyle akıllara kazınan Gürkan Uygun'dan bomba proje geldi. Çok geniş yelpazede izleyici kitlesinin beğenisini kazanan Kurtlar Vadisi oyuncusu Gürkan Uygun, beyaz perde yapımında yer alarak Naim Süleymanoğlu'nun antrenörünü canlandırmaya hazırlanıyor.
GİRİŞ 12.11.2019 09:17 MEDYA
Metin Boyutu
Kurtlar Vadisi oyuncusu Gürkan Uygun'un sinema filmi projesi ne zaman geliyor?

Çok uzun seneler boyunca yayın maratonunu sürdüren Kurtlar Vadisi isimli dizi projesinin yoğun ilgi gören ve gönüllere taht kuran oyuncusu Gürkan Uygun'un yeni projesi netlik kazandı. Hafızalara kazınan sahnelere imza atan ve şu anki dönemde bile adından söz ettirmeye devam eden Kurtlar Vadisi yapımında üstlendiği Memati rolüyle milyonların sevgisini kazanan Gürkan Uygun'un sinema projesinde yer alacağı öğrenildi.

 

Yasak Elma yapımının gizemli ismi Tuvana Türkay: 'Beni biraz zorluyor!'

Başta televizyon dizileri dahil olmak üzere birbirinden çeşitli projelerde kendini göstererek kariyerinde önemli başarılar elde eden Gürkan Uygun beyaz perde projesiyle bir kez daha sevenlerini heyecanlandırmaya geliyor. Kurtlar Vadisi'ndeki canlandırdığı Memati karakteriyle simgeleşen Gürkan Uygun, baş rolünde bulunacağı ''Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'' isimli sinema filmi projesinde Enver Türkileri'ni canlandıracağının bilgisine ulaşıldı.

22 Kasım 2019 tarihi itibariyle gösterime girerek sinema severler ile buluşacak olan ''Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'' adlı beyaz perde yapımında yer alacak Gürkan Uygun burada, Naim Süleymanoğlu'nu henüz 10 yaşında iken keşfederek müsabakalara hazırlanmasını sağlayan ve dünya halter tarihini baştan yazan ilk antrenör Enver Türkileri'ni üstleneceği haberini paylaştı.

Kurtlar Vadisi oyuncusu Gürkan Uygun'un rol alacağı filmin yapımcılığında Mustafa Uslu'nun yer alıyor ve yönetmenliğinde ise Özer Feyzioğlu oturuyor. Senaryosunu Barış Pirhasan'ın üstlendiği sinema filmi projesinin oyuncularında ise Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun, İsmail Hacıoğlu, Selen Öztürk gibi isimler bulunmaktadır.

Yorumlar

9
 • yaşar köse

  1 hafta önce Şikayet Et diriliş osmanda baya iş yapar....değerlendirilmeli....
 • Uğur

  2 hafta önce Şikayet Et payitaht abdülhamid'te de iyi kurtlar vadisinde de iyiydi.
  Toplam beğeni
 • ahmey

  2 hafta önce Şikayet Et halil halit bey
  Toplam beğeni
 • vatansever..

  2 hafta önce Şikayet Et adam payitaht abdülhamid'te de fırtınayı bırakın, kasırgalar estiriyor...
  Toplam beğeni
  • enisefe190344malatya

   2 hafta önce Şikayet Et dayııı bırakma yegenlerini lütfen be eğer gitmessen malatyaya heykelini dikerim.
   Toplam beğeni
 • Cako

  3 hafta önce Şikayet Et Israrla her cumlenin basinda kurtlar vadisi oyuncusu deniyor adam payitaht abdulhamit dizisinde aktif oyuncu heyyy
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.