Haber 7

Independent Türkçe teröre hizmet ediyor! Skandal üstüne skandal

Genel Yayın Yönetmenliği'ni Nevzat Çiçek'in yaptığı İngiliz kaynaklı ve Suudi sermayeli Independent Türkçe yaptığı haberlerle Türkiye aleyhinde operasyon yapmaya devam ediyor.
GİRİŞ 28.10.2019 11:05 MEDYA
Metin Boyutu
Independent Türkçe teröre hizmet ediyor! Skandal üstüne skandal

İngiliz kaynaklı ve Suudi sermayeli Independent Türkçe kurulduğu günden bu yana adeta bir operasyon sitesi olarak görevini yürütüyor. Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatı öncesi ve sonrasında tüm ülkelerin Türkiye'ye karşıt tutum sergilemelerinin ardından Avrupa'daki teröristler sokaklarda Türk bayraklı araçlara saldırdılar. Havalimanlarında Türk yolculara saldırıp uçuşlarını engellediler. Son olarak Londra'da Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü'ye saldırdılar. İki gün önce Norveç'in Oslo kentinde içerisinde aylık bebekleriyle teröristlerin saldırısına uğrayan çiftin haberlerini 'İki karşıt görüşlü eylem çakıştı' diye verdi. Teröristbaşı 'Mazlum Kobani' kod isimli Şahin Cilo'yu komutan olarak servis ettiler. Bu kadar skandalın ardından Independent Türkçe  Genel Yayın Yönetmeni Nevzat Çiçek isimli şahıs gelen tüm tepkilere aldırmadan şu açıklamayı yaptı:

 

 

"TERÖRİSTLERİ MASUM GÖSTERMEK ÇOK SESLİLİKMİŞ"

"Çok sesliliğe Doğru-Özgün ve saygın haberciliğe inanıyoruz... Yayın politikamız bazılarına ters gelebilir Haberimiz doğru değilse Tarafların görüşlerine yer vermiyor ve objektif değilse bizi uyarın Size bu sözleri verdik."

 

 

TERÖRİSTBAŞINA 'KOMUTAN' DEDİLER

TERÖRİSTLERLE SİVİL İNSANLARA KARŞIT GÖRÜŞ DEDİLER

 

Yorumlar

34
 • DOĞAN

  2 hafta önce Şikayet Et Nevzat Çiçek zaten açıkça pkk yı desteklemesede zaman zaman o tarafın ağzı ile konuşan biri olduğu için çok ta önemli değil diye düşünüyorum.kendine yakıştırıyorsa böyle devam etsin derim
 • Adsız Atlı

  2 hafta önce Şikayet Et Yine sahnede Suud münafıkları. Allah bu Suudi ailesine öyle bir ceza versin ki, Kaddafi'nin başına gelenlerden daha acıklı olsun inşallah.
  Toplam beğeni
 • CcC

  2 hafta önce Şikayet Et Bu kişilerin isimleri belliyse Türkiye ye geldiler mi tutun atın içeri güzel de bir dövün
  Toplam beğeni
 • Göktürk

  2 hafta önce Şikayet Et bu çiçek hain diye ben defalarca söyledim
  Toplam beğeni
 • Allah büyüktür

  2 hafta önce Şikayet Et Türkiyemizi, vatandaşlarımızı hedef alan bu yayın organı Independent İngilizce yayın yapsın. Madem bu kadar kötüyüz, bizim dilimizi kullanmasınlar, gavurcasına devam etsin şerefszler !!!
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.