Haber 7

Onur Büyüktopçu'dan şaşırtan itiraf! Para karşılığı evlenmeyi düşündüm

Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Damat Bayıldı programını sunan Onur Büyüktopçu öğrencilik döneminde para karşılığı biriyle evlenmeyi düşündüğünü açıkladı.
GİRİŞ 30.10.2019 14:15 MEDYA
Metin Boyutu
Onur Büyüktopçu'dan şaşırtan itiraf! Para karşılığı evlenmeyi düşündüm

Geçtiğimiz sezon TV 8'de yayınlanan Yemekteyiz yarışma programını sunan ve geniş bir hayran kitlesi elde eden Onur Büyüktopçu yerini Seda Sayan'a bırakmıştı. Son olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Damat Bayıldı programını sunan Onur Büyüktopçu öğrenciyken bir dönem İngiltere yaşadığını ve orada kalmak için para karşılığı birisiyle evlenmeyi düşündüğünü canlı yayında itiraf etti.  Büyüktopçu, katıldığı 2. Sayfa programında bilinmeyenlerini anlattı.

 

 

"ÇALIŞMAK İÇİN PARA KARŞI EVLENMEYİ DÜŞÜNDÜM"

İngiltere’de öğrenciyken, orada kalmak için para karşılığı birisiyle evlenmeyi düşündüm. Bu işler yurtdışında böyle. Orada kaldıkça belli bir süre sonra; ‘ben sana para vereyim benimle evlen, ben de burada oturma ve çalışma izini alayım para kazanayım’ diye düşünüyorsun. Ben kimseye bu teklifi yapmadım ama araştırdım, sonra düşündüm bana göre bir iş olmadığını anladım. Çünkü evlenince 5-6 ay aynı evde yaşamak gerekiyormuş. ‘Hani evlendim, oturum izni aldım sen yoluna ben yoluma’ diye bir şey yok ben de vazgeçtim.

 

 

Henüz Yorum Yapılmadı

Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.