Haber 7

Engin Altan Düzyatan "Sakalsız halime alışamadım"

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan yeni projesi için sakallarını kesti.
GİRİŞ 31.10.2019 12:21 MEDYA
Metin Boyutu
Engin Altan Düzyatan "Sakalsız halime alışamadım"

Diriliş Ertuğrul dizisinde 5 sezon boyunca Ertuğrul Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan diziden ayrılmasıyla birlikte sakallarını kesti. 

 

Uzun aradan sonra sakallarını ve saçını kesen Engin Altan Düzyatan samimi açıklamalarda bulundu. Düzyatan "Saçımı ve sakalımı aynı anda kestim, insan kendine biraz yabancılaşıyor. Oğlum Emir hep, “Baba ne zaman benim gibi olacaksın” diye soruyordu. Kestirdiğim gün, “Baba aynı benim gibi olmuşsun” dedi. Alara ise çok şaşırdı, elini sürekli yüzüme sürdü. Ben ise hala aynaya baktığımda alışamıyorum ama kısa saç ve sakalsız olmak müthiş rahatlık". dedi

Yorumlar

14
 • birisi

  1 hafta önce Şikayet Et gördüm ki sakal, bir erkeğe üstün meziyetlere ulaşmasında rol veriyormuş. görüntüsü ile bir insana yorum yapak yanlış olsa da konu sakal olunca farklı olduğunu şimdi daha iyi anladım.
 • Mizah

  1 hafta önce Şikayet Et Ertuğrul sevgisi sanatçıdan değil , ecdat sevgisinden. Zorla sakal bırakan biri bile sevilebiliyor. Israrla her fırsatta yazıyorum , tarihi dizilerde , özellikle kendi tarihimizle ilgili dizilerde yaşantısı ve fikirleri role uygun insanlar seçilmeli. Meşhur olması gerekmez. Zoraki olmasın yeter.
  Toplam beğeni
 • Mustafa

  1 hafta önce Şikayet Et ayni karadayi daki turguta benzemis :)
 • Ertuğrul Gazi

  1 hafta önce Şikayet Et Ertuğrul gibi bir Türk büyüğününden faydalanarak sömürü düzeninin Banka reklamına nasıl alıştın birde onu anlat Artız arkadaş ..
  Toplam beğeni
 • Leyla66

  1 hafta önce Şikayet Et Diriliş bittiğinde çok çok çooook üzüldüm.Mükemmel bir dizi idi.Ama Fox olmadı.
  Toplam beğeni
Algıladığımıza göre şu anda haber7.com’un mobil versiyonuna normal bir tarayıcıdan erişmeye çalışmaktasınız.
Daha iyi dolaşabilmeniz için normal siteye dönmenizi öneriyoruz.